Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akarnak a férfiak valójába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak a férfiak valójában? Meg kell játszanom magam vagy ebben is csak meg kell találni az igazit?

Figyelt kérdés

Persze, nem lehet általánosítani, de hátha van valami vezérfonal...

Olvasni, hogy a férfiak harcolni szeretnek a nőkért, és ha megkapják már nem érdekes nekik. De itt sokan írják, hogy ők aztán nem akarnak futni meg teperni.

Tapasztalatom az, hogy amíg azt játszottam, hogy engem nem érdekel annyira, mint amennyire ő érdeklődik irántam, jobban érdeklődött utánam az aktuális férfi, mint amikor nyiltan kifejeztem, hogy mennyire oda vagyok érte, szeretem, fontos nekem.


2016. jún. 30. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom elég könnyen "megkapott". Nem játszottam szerepet, nem játszmáztam. Ő pedig nem tett talonba, mivel másfél évig előttem még lehetősége se volt még egy kis kalandra sem. Azóta mindketten azon vagyunk, hogy építsük a kapcsolatunkat. Közös programok, kedvességek, nyaralás...stb. Én, az ő bevallása szerint azzal fogtam meg, hogy ugyan egy nagyon vagány, belevaló nőnek tűnök, de tele vagyok szeretettel, törődéssel. Első "randin", szilveszterkor a fejét simiztem, cirógattam, ő pedig alig tudott elszakadni tőlem. A mai napig nagyon igényli, hogy szeretgessem, ahogy én is igénylem tőle.

A legegyszerűbb, ha önmagad vagy, és idővel bevonzod azt, akinek az kell, aki vagy.

2016. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!