Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyik ismerősöm pasi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm pasi ezt mondta: Minden pasinak kijár az életben egy igényes, szép és onormális lány aki talpraesett és picit házias" Ti hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés

Egyet értetek( fiuk)?

Nem tudom megitélni jó pasi e vagy nem inkàbb tud ilyen is olyan is lenni tipus, aki mondta. Először minden nő nevében besértődtem ezen a mondaton, de jobban belegondolva... Mit akarnak azok a lànyok akik nem tudnak öltözködni, vagy igénytelenűl sminkelnek. Slamposak, nagyi cuccban jàrnak. Minden alkat lehet szép ha ahhoz alakìtja a stìlusàt. Némelyeken egy fodràsz egy kozmetikus sokat segìtene. Na meg akinek fordúl ki a bokàja az olcsó magassarkuból...



2016. jún. 30. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Amelyik férfi ugyanezt tudja nyújtani, az meg is fogja találni a párját, felesleges ilyen kijelentéseket tenni. Aki meg nem tudja ezt nyújtani, az miért kéne?
2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy ez az ismerősöd el van szállva és tévedve, mert azt gondolja, hogy alanyi jogon jár neki nő, ráadásul nem is akármilyen, csak mert kukija van.
2016. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy az ismerősöd egy ocsmány és buta pasi, aki szintén jó csajt akar magának, de mivel nem kap, ezért azzal kompenzál, hogy leszólja a nőket. :D
2016. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

ez nem igaz, hogy kijár...akkor "jár", ha tesz is érte és úgy viselkedik a kapcsolatban...


23F

2016. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha kijár, akkor én örömmel elcserélem ezt a lehetőséget 100 millió forintra.


Amúgy egy baromság, és az ismerősöd egy idióta.

2016. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem "minden" pasinak és nem "jár". Ha ugyanannyit beletesz a saját külsejébe, személyiségébe, életében, mint egy ilyen nő, akkor lehet neki, ha tesz érte.
2016. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ezzel az erővel minden nőnek kijár egy igényes, jóképű és normális pasi, aki nagylelkű és kicsit gazdag...

Jaj, hagyjuk már az ilyen marhaságokat, könyörgöm, nem jár semmi ebben az életben, annyit várhatsz mástól, amennyit te is adhatsz, minden más ráadás.

2016. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es elejével egyetértek én is de szerintem ő is a pénz nagylelküség onnan màr nem.
2016. jún. 30. 20:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy gondoljàtok azok a lànyok akik igénytelenek is elkellnek csak igénytelen pasiknàl. Vagyis nem igénytelenek inkàbb előnytelen megjelenésüek. Nekem tűrhető alakot adott a sors de voltam duci tini is akkor nem vettem fel feszülős nadràgot és cipőt is gyakrabban vettem súly alatt sajna szétmegy. Sok molett hölgyemény széttaposott cipőbe jàr sajnos.
2016. jún. 30. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!