Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minden nőnek a külső és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nőnek a külső és a pénz számít akkor miért van a legtöbb csúnya és pénztelen férfi kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legtöbb csúnya pénztelen ismerősöm kapcsolatban van több éve. Miért mondják itt a férfiak ezt?
2016. júl. 1. 07:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
A kedvencem, mikor valaki habzó szájjal szidja a nőket, hogy az ÖSSZES valami alantas, undorító féreg, és miért nem kell nekik egy normális srác, aki tiszteli őket, miért csak az alfahím, aki megalázza. Közben nem tűnik fel nekik, hogy épp ők szidják és alázzák megállás nélkül a nőket, nagyon távol állnak a normális, rendes pasitól :D
2016. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A külső mindenkinek fontos, csak az álszentek nem vallják ezt be. Az ízlésvilága pedig mindenkinek más, tehát mást tart vonzónak, vagy csúnyának. Ezért szoktam azt mondani, hogy nincs csúnya ember, csak nekem pont nem jön be az adott illető:)

Ha pedig valakinek a pénz a fontos, akkor legyen az. Amennyiben neki úgy jó, hogy prostituáltként éli az életét, tegye nyugodtan. Nemtől függetlenül.


Amúgy meg könnyebb minden más körülményt hibáztanni a társkeresésben való sikertelenségért, mint önmagukba nézni, felfedezni a hibákat, és megpróbálni javítani rajta. Egy férfi aki annak is nevezi magát, legyen erre képes! De nőkre is vonatkozik a dolog.

Ha nem teszi akkor rinyáljon nyugodtan, és szídja továbbra is a nőket a saját sikertelenségéért. De attól hogy ezt teszi, még nem lesz párja, és nem fogják szeretni.

2016. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenek megtalálták 8. általánosban a párjukat, aztán azóta boldogan élnek, míg meg nem halnak. Nincs is ezzel probléma
2016. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én pedig láttam olyan férfit akinek az arca rohadt a pattanástól mint állat, olyan ronda volt mint ide nagykáta és mégis fullos nővel volt, valamit tudhatott a faszi :)
2017. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!