Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményeztek az interneten ismeretlenekkel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve az internetes párkeresésnek, de kíváncsi vagyok, hogy akik ebben jók hogyan kezdik el. Lehet tanulnék belőle :D


21/F


2016. júl. 3. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Trópusi vihar jut eszembe: nem én olvasom a forgatókönyvet, az olvas engem. :D

Amúgy szituációfüggő.

2016. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl. facebookon vagy bármilyen közösségi oldalon meglátsz egy lányt aki megtetszik, bejelölöd ő vissza. Hogyan folytatod a köszönés után?
2016. júl. 3. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
sehogy. nem szoktam ismeretlen lányokat bejelölni fb-n
2016. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én se de sokat látom, hogy "hú ez jó csaj, bejelölöm" és beszél is vele. Erre lennék kíváncsi, hogy hogyan és miről.
2016. júl. 3. 17:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy élőben.

A netes viselkedés általában azonos az életbelivel. A neten az szerez sok ismerőst, aki az életben is.

2016. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egész úgy kezdődik, bepötyögöm, www.rosszlanyok...

:D

2016. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
végignézed a profilját és kiragadsz belőle valamit ami neked is szimpatikus és tudsz vele beszélni róla utána meg majd alakul valamerre a beszélgetés.
2016. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha bejelölöd, és visszajelöl, akkor az már 50% siker. Mert nem fog visszajelöni. Illetve az első kérdése az lesz, honnan ismeritek egymást. Aztán írod, hogy ismerkedni akarsz, akkor meg le fog tiltani, mivel általában akiket bejelöl az ember, azt mások is beszokták. Így kb elege van már abból, hogy folyamatosan a facebookon jelölgetik idegen emberek. Illetve, a képek láthatóságát fogja lekorlátozni csak a barátaira, hogy ilyen ne történjen többé.

Ennek ellenére próbáld meg, mit veszíthetsz. Én eddig két lányra írtam rá, az elmúlt fél évben mindkettővel barátok lettünk. De hozzá kell tennem, hogy én nagyjából tudom, hogyan és mit kell írni, hogy legalább a beszélgetés elkezdődön. De sok Sikert!

2016. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. júl. 3. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!