Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Nem vagyok jó pasi" ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem vagyok jó pasi" ettől miért akad ki minden lány?

Figyelt kérdés
egy ideje figyelem... valahányszor ilyesmit mondok, mindenki kiakad. Múltkor is direkt odamentem valami átlagnál sokkal jobb nőhöz, ittasan, mondom úgysincs mit veszteni: "szia, tudom nem vagyok jó pasi, de jössz táncolni?" erre "még egy ilyen és nekifutásból rúglak tökön b...mg", amúgy jött
2016. júl. 3. 22:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
csak alázatos vagyok! És ismerem az értékeimet, van önkritikám...
2016. júl. 3. 22:09
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Az álszerénységnél semmi sem idegesítőbb. Ráadásul úgy hogy tényleg nem vagy jó pasi, mivel azok nem álszerények. :)
2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Mert így már nem tudnak beszólni neked, megelőzöd őket azzal, ahogy magadról beszélsz

Ez amúgy idegesítő a nők számára, de poénos is

2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Több oldalról is megközelíthető.

1: álszerény

2: nem a legjobb csajozós duma

3: a nőknek erős, magabiztos pasi kell, egy ilyen nyuszika szöveggel mit vársz?

4: ha ő nem is gondol rossznak, egy ilyen után annak fog, mert ez egyenesen kiábrándító.

2016. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Egy boltban árulsz használt tv-ket. Bejön egy vevő, odamész hozzá, az egyik tv-hez vezeted, majd elkezded sorolni a hibáit: van egy idegesítően nagy karcolás a képernyőn, az oldala be van törve, a márkajelzés lekopott. Szerinted ez a taktika felkelti a vevő érdeklődését? El lehet így adni bármit is? A szerencsétlen vevő nyilván látja, hogy a tv nincs tökéletes állapotban, szóval egy igazi eladó inkább azt hangoztatja, hogy ezeken kívül a látható apróságokon kívül milyen előnyei vannak a tv-nek. És tudod mit, még a vevőnek is rohadt kínos, ha ilyen látványosan hangoztatják annak a portékának a hibáit, amit rá akarnak sózni, mert ha annyira sz@r a tv, akkor minek próbálod egyáltalán árulni?

(igen, ebben a történetben te vagy az eladó is, meg a tv is)


Ha nem halott tekintettel, a veszteség biztos tudatában mész oda a nőkhöz, és nem a hibáidra koncentrálsz, az garantáltan jobb lesz neked is, meg a kiszemeltednek is.

2016. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

1. álszerénység

2. ha tudod, hogy nem vagy jó pasi, sőt ezt így ki is jelented, akkor rólam mit gondolsz? He? Miért állnék össze veled? Hogy hátha olyan elkeseredett és nyomorék vagyok, hogy te is megfelelsz? Jó, hogy felidegesít.

2016. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4: De ha meg azzal megy oda, hogy ő milyen jó pasi, akkor azért oltják le, hogy milyen beképzelt, szóval sehogy se jó ez. Amúgy én ezt nem tartom álszerénységnek, szerintem az lenne álszerénység, ha valaki folyton szabadkozna, hogy de hát ő tényleg nem jó pasi, és élvezné, hogy közben a nő bizonygatja, hogy pedig jó pasi. Inkább látok benne némi "szánalomkeltési" próbálkozást, vagy a nők annak vehetik, de lehet, hogy rosszul érzem.
2016. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

inkább vagyok szerény, mint nagy önbizalommal odamenni valakihez amikor nincs mire...

amúgy meg társkeresőn 95% nem válaszol, tehát csak hadd feltételezzem joggal, hogy nem vagyok jó pasi

2016. júl. 3. 22:50
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

"De ha meg azzal megy oda, hogy ő milyen jó pasi,"


Már ne haragudj, de milyen próbálkozás az, hogy előre közli, hogy "jó pasi vagyok" "nem vagyok jó pasi". Majd én eldöntöm, hogy szerintem milyen pasi. Ha meg ő akarja eldönteni helyettem, akkor ismerkedjen a markával.

2016. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikusan az a tenyérbemászó, idegesítő álszerénysèg. Ilyenkor mit vársz? Azt kellene mondani, hogy "deeeee, marha jó pasi vagy!" Valszeg tényleg nem vagy jó pasi amit el is néznének, de ehhez még társul egy idegesítő, vissuataszító stílus is, szóval ne csodálkozz!
2016. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!