Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magányos vagyok, és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok, és az elmúlt idők csalódásai miatt már nem is tudok erőt venni magamon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem az összes barátomat, barátnőm sose volt. Akárhányszor próbáltam összejönni valakivel, vagy elhívni egy szimpatikus lányt randira, csak elutasítást kaptam. Nem vagyok az a bulizós típus, és a munkát leszámítva nemigen van bármi is az életemben. Nagyon szeretnék egy lányt aki szeret, és nem csak kihasznál. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2016. júl. 5. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Brühüüühüüüüü... szipp...szipp...
2016. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyél velünk egy adag gyakori ízesítésű fagylaltot :)
2016. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez az önsajnálat nem jön be egy értelmes lánynak se, szóval változtass ezen. A negatív hullám csak úgy árad a kérdésedből. Menj sportolni vagy keress hobbit amitől jobb kedved lesz és ott ismerkedj...mármint amit csinálsz majd.
2016. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja boccs, hogy nem tudok ujjongani a boldogságtól, miután minden lány elutasított egész életemben. Mindesetre megmutattad, hogy miért is depressziós annyira ember ennyi nyomorek között, mint te
2016. júl. 5. 21:53
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 Van hobbim, anno sportoltam is...némileg segít, de azért nem ugyanaz a kettő, ha érted, és köszönöm a végre ertelmes választ
2016. júl. 5. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? :)
2016. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
21. Amúgy nem sajnáltatni akarom magam, csak tanácsot kérni, mert lélekben már egy roncs vagyok
2016. júl. 5. 21:57
 8/19 anonim ***** válasza:
Keress valamilyen közösséget, társaságot, ahol ismerkedhetsz, barátokat, esetleg párt találhatsz. Egyébként sajnos tényleg igaz, hogy a nők el fognak utasítani a kisugárzásod miatt. Megértelek, nekem meg soha nem is voltak barátaim, senkire sem számíthattam az életem során, de muszáj talpon maradni. Ha úgy érzed, hogy egyedül nem megy, keress fel egy pszichológust, segíthet oldani a depressziódat.
2016. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha lélekben egy roncs vagy, akkor menj pszichológushoz. Nem a gyakorin fogod megtalálni a megoldást arra, hogy ne legyél egy depressziós siránkozó, aki lelombozza a társaságát. Szerinted mások hibája az, hogy nincsenek barátaid, barátnőd meg sose volt? Elárulom, nem. Vagy segítesz magadon akár szaksegítséggel is, vagy ennyi volt, rinyálsz és lehúzod a redőnyt.
2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Foglalkozz egy kicsit magaddal. Sportolj, mozdulj ki, olyan elfoglaltságot keress, ami valóban örömet okoz!


Ha jobb lesz a kedved, magabiztosabb leszel, akkor könnyebben fogsz tudni ismerkedni.

2016. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!