Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti ha egy nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ha egy nővel bevallottan kedvelitek egymást, de a nő elmondja, hogy retteg a párkapcsolatoktól korábbi csalódásai miatt, ti viszont azt akartok, próbálkoznátok vagy hagyjátok a franca?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Probálkoznék..
2016. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Hagynám, mert ez egy nő szájából azt jelenti, hogy csúnyának tart.
2016. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, ha nagyon odalennék érte, akkor talán..


De eléggé a tököm tele van már a mindenféle szorongásos kislányokkal, ezért az alap hozzáállásom az lenne, hogy nekem egy érett, értelmes nô kell, és nem akarok pszichológust meg ovóbácsit játszani egy szorongásos kislány mellett.

2016. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Titusztitusz ***** válasza:
Mivel én eléggé öntelt, és önbizalomtol túltengő valaki vagyok, hát nemnagyon ijednék meg egy ilyesmi vallomástol...EGYBÖL AJÁNLANÁM, hogy csak nyugodtan tegyen velem is akkor egy próbát az illető...És egészen biztos volnék abban, hogy BENNEM nem kéne hogy csalódjon majd a hölgy...
2016. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

hagynám a francba. fordított esetben 1000ből 999 csaj hagyná a francba a szorongó pasit, mondván az nem férfias.


Nekünk miért is kéne kivételeznünk az ellenkező nemmel?

2016. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem próbálkoznék,mert rettegő szorongó félős nőt nem akarok, másrészt a koppanás mindig benne van a pakliba! hagyd inkább, jó neki egyedül is :)
2016. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha jóképű a pasi, a nő félreteszi az ilyen-olyan szorongásait, elfelejti, h előtte már 120x csalódott férfiakban, rosszul működő párkapcsolatokban. Nőként mondom ezt, ez csak kifogás szokott lenni, mert az igazat nem akarja elmondani.



El ne higgyétek már, hogy egy nő kihagyna egy lehetőséget egy jó kapcsolatra egy neki tetsző férfival, hogy lemondana a sok közös élményről, boldog pillanatról, csak mert előtte a Józsi hülyén viselkedett vele:DD

2016. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Aki "retteg" a párkapcsolatoktól, mert nem tudta feldolgozni a csalódásait, korábbi rossz tapasztalatait, előre kivetít egy negatív forgatókönyvet a következő kapcsolatára nézve is, azzal nem lehet harmonikus párkapcsolatot kialakítani.


Szerintem érdemes végiggondolnod, hogy elsősorban a másikat, vagy saját magadat bünteted azzal, hogy bizalmatlan vagy, feladod a reményt is és bezárkózol a saját kis csigaházadba.


Amikor kisgyerek voltál, és megpróbáltál felállni, járni tanulni, közben óhatatlanul estél-keltél, beütötted magad itt-ott, hányadik esés, hányadik sikertelen kísérlet után döntöttél úgy, hogy akkor inkább a padlón kúszva-mászva fogsz közlekedni életed hátralévő részében?

2016. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, és bizonyítsd be neki, hogy te a kivétel vagy egy olyan személy aki nem alázza meg, hanem partnerként, társként, barátként mindenben számíthat rád, és egyenrangú kapcsolatban boldogan élhet veled. Ha igazán szereted türelmes leszel vele, és a lassú víz partot mos elvet követve egy idő után látni, érezni és tudni is fogja, hogy te mellette vagy mindenben.
2016. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Bevallom, nem gondoltam volna, hogy ennyire negatív vélemények születnek...


de azért, hogy reagáljak a kommentekre:

nos lehet, hogy általában a nők véleménye szerint ez a csúnya pasi burkolt változata. azonban én úgy gondolom, hogy nincsen csúnya pasi, csak ízlések meg pofonok. és ha vkivel nem szimpatizálok, esélyt sem adok arra, hogy felmerüljön a kapcsolat kérdésköre.

nem gondolom, hogy a párkapcsolatokkal szembeni tartózkodásom egyenlő lenne azzal, hogy szorongó ember vagyok. mindenkinek vannak félelmei, csak valaki beismeri, valaki nem, de attól még nem szorong. a szorongó ember definíciója nálam ott kezdődik, amikor valaki nincs megelégedve magával, ezáltal mindennemű emberi kapcsolattól elzárkózik, és el is üldözi a környezetét.


tisztában vagyok azzal a ténnyel, hogy a legtöbb nő képtelen tanulni a hibáiból, és ha ezerszer elkövette uazt a hibát a kapcsolataiban, 1001-edszer is elfogja. és van, akibe tényleg akkora a szeretetéhség, hogy minden mindegy alapon, bármilyen kapcsolatba belemegy, ha valakinek kellene, képtelen nemet mondani, még ha utána úgy is lesz elhajítva mint a használt óvszer.

2016. jún. 25. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!