Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szeretném, ha tisztázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretném, ha tisztáznátok nekem pár dolgot. (? )

Figyelt kérdés

Sokszor van itt említve a fizetés, mint fontos tényező.

Mekkora minimális fizetés mellett elfogadható nektek egy pasi?


Sokat emlegetik itt az iskolázottságot.

Milyen végzettség a minimálisan elfogadható számotokra?


A magasság is kardinális téma.

Mekkora minimális magasságú férfi elfogadható számotokra?


A vagyon is sokat van említve.

Pontosan milyen vagyoni helyzet az elfogadható számotokra(pl. egy 10 éves Focus vagy egy 3 éves 5-ös BMW; saját lakás hitelre, tehermentes saját lakás, albérlet, stb)?


Mennyire fontos egy srác stílusa, öltözködése, külcsínre való igényessége?



#valódi igények
2016. júl. 5. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Számomra a végzettség es a fizetés összege teljesen elhanyagolható tényező az ismerkedésnél, csak legyen állása ebből következik hogy a vagyona sem érdekel, nem eltartani akarok magam, van munkám, majd en megteremtem magamnak azt az egzisztenciális hátteret amit szeretnek.

Magasság nálam a 176 centi a minimum, legyen nálam magasabb mivel en 175 centi vagyok.

Stílus/Öltözködés viszont nagyon is fontos számomra, tudja hogy mi all jol neki es ugy is öltözködjön.

24l

2016. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy, hogy mit írunk. Ha azt írjuk, hogy nem érdekel a pénze, végzettsége, munkája, egzisztenciája, akkor jönnek az okoskodók, hogy biztosan hazudunk.

Ha azt mondjuk, hogy fontos, akkor meg felszínes, pénzéhes ribik leszünk:)

2016. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
A fizeteset, iskolazottsagat, vagyonat lesz*rom, a minimalis magassag 174 folotti, az oltozkodese se erdekel, de legyen apolt olyan tekintetben hogy tartsa magat rendben, ne legyen koszos ilyesmi.
2016. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

amikor még nem ismerem "nem turkálok a pénztárcájában" ergo nem érdekel mennyit keres és ez amúgy sem egy meghatározható dolog


az érettségiig azért egy kulturált ember simán jusson el, a fősuli/egyetem.meg plussz dob, de nem kötelező


tény, hogy a magasabb srácok eléggé vonzanak, viszont ha valaki megfog akkor ez nem meghatározó...ha mégis kéne mondanom valamit akkor kb 170 legyen minimum


nem nézem, hogy van e kocsija, az se zavar ha albérletben lakik több emberrel


a stílus alapvetően kell, ami még fontosabb, hogy passzoljon a személyiségéhez, szeretem ha egy fiú ad magára, ha a lánytól elvárják akkor bizony a fiúknak is oda kell tenniük magukat

2016. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
#2 ne okoskoggyá! :)
2016. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Elején mind ezt mondja, aztán majd elkezdik finoman éreztetni h miért csak ennyi, majd alkudozni mint a zsi.k :D
2016. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Őszintén fogok válaszolni:

1. L.szarom a fizetését

2. Érettségi minimum

3. 170

4. Ne éljen az anyjával együtt! Nem elvárt, de imponál, ha egyedül lakik (l.szarom, hogy albérlet vagy sem).

5. Nem érdekel az autója. (húú de a motor eléggé menő lenne)

6. Legyen igényes! Stílusban annyi, hogy ne öltözködjön b. zisan, inkább férfiasabban, elegánsabban!

2016. júl. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Én nagyon jól keresek, úgyhogy a férfi fizetése nem érdekel, de legyen fix állása.


-A vagyona sem érdekel, csak ne ússzon az adósságban. Felőlem lakhat albérletben is, és nem kell, hogy autója legyen (nekem sincs, pedig vehetnék, de nincs rá szükségem).

Amíg be tudja osztani a pénzét, addig oké.


-Én egyetemet végeztem, úgyhogy lehetőleg legyen egyetemet/főiskolát végzett (az nem baj, ha nem a végzettségének megfelelő helyen dolgozik).


-Én 172 cm vagyok, úgyhogy 172 cm-185 cm az ideálom, de ebben rugalmas vagyok.


-Tudjon az alkalomhoz öltözködni, ne ugyanaz a póló/farmer kombináció legyen rajta minden nap. És alap, hogy legyen tiszta a ruhája, ne legyen rongyos. Nem kell, hogy márkás cuccai legyenek, nekem sincsenek.


Nincs a kérdező listáján, de korkülönbség +/- 5 év ami nekem elfogadható.


34/N

2016. júl. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!