Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol a legkönnyebb, és hol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a legkönnyebb, és hol a legnehezebb szerintetek ismerkedni ezek közül, társkeresés céljából?

Figyelt kérdés

A: Szociális körben (munka, iskola, barátok)


B: Utcán, járműveken, bevásárlóközpontokban


C: Bulikban


D: Neten


Sorrendet is írhattok, a legkönnyebbtől a legnehezebbig.



2016. júl. 6. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ezt embere válogatja...én pl neten elég jól kiismerem magam, tudok írni, más meg egy buliban, vagy utcán sokkal jobban, mert az a terep jobban fekszik neki...


23F

2016. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen a legkönnyebb, mert én elég közvetlen vagyok, sok helyen beszélgetek idegenekkel

Pl boltban, buszon,


Mondjuk egyszer vártam az egyik pláza bejáratánál, és odajött egy elég szimpatikus srác, hogy biztos őt várom... egyből mondta is, hogy menjünk egy kávézóba szerinte... De után kiderült nem őt várom :) mert megérkezett, az akit vártam

2016. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legjobban koncerteken, fesztivalokon lehet. Ott rengeteg a pasizni akaro vagy kalandot kereso szingli no.
2016. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Számomra


D (11)

B (4)

A (3)

C (0)


Zárójelben azok a számok szerepelnek, hogy melyik helyről hány lánnyal dugtam már az életemben. Aki két nő tartós kapcsolatom volt (több mint 1 évig voltam velük), az egyiket a netről, a másikat az "utcáról" ismertem meg

24/F

2016. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Számomra az interneten és bulikban volt a legegyszerűbb, viszont a jelenlegi barátomat, akivel tényleg komoly a kapcsolatunk, szociális körből ismertem meg.

Utcán soha nem ismerkedtem.

2016. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

5:

Az "utca" nyilvános helyet jelent.

Pl odamegy hozzád egy srác megkérdezni hol van a legközelebbi állatkereskedés. Aztán beszélgetésbe elegyedtek. Vagy a buszon egy srác odamegy hozzád. Vagy a ruhaboltban egy srác. Vagy az élelmiszer boltban egy srác.

De a lényeg hogy valami nyilvános helyen, nappal, egy olyan ember akit nem ismersz korábbról egyáltalán

2016. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem a D, nagyon minimálisan B. Buliba nem járok, szociális körben elvből nem ismerkedem.
2016. júl. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nehézség szerinti növekvő sorrend nekem:


1. C

2. A

3. D

4. B

2016. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6., ha ezt nekem szántad, akkor értettem hogy mit jelent az utca, de hozzám soha nem jöttek oda semmilyen nyilvános helyen idegenek. :D Csak bulikban ugye.
2016. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig az áruházi pénztárnál való sorban állás volt a kedvencem. Egy időben neten is ismerkedtem, az is jól ment. Ott csak arra kell ügyelni, hogy mindig valami meghökkentőt írjál.
2016. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!