Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok csinos/szé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok csinos/szép egyedülálló csaj a facebookon?

Figyelt kérdés
Időtöltésként nemrég böngésztem az ismerőseim ismerőseit és azt vettem észre, hogy rengeteg csinos csaj adatlapján ott virít az egyedülálló megjelölés. Ha nem lennék egy amorf pasi, akkor talán még örömmel is töltene el a tény, de így nem tudom, hogy mit gondoljak. Az ilyen csajok szó szerint egyedülállóak vagy mondjuk úgy, hogy nincsenek kapcsolatban és közben meg...khm? Hihetetlen belegondolni, hogy sokaknak a szex olyan természetes dolog, mint elmenni futni, nekem meg sosem fog megadatni ez az élmény.

2016. júl. 2. 15:32
1 2 3 4
 1/38 MilitaryTurtle ***** válasza:
69%

Relatív dolog, ha rád írnánk hogy madár vagy, akkor az is vagy ?!

Én se szeretek semmit megosztani facebookon, mióta megvan a fiókom két kezem elég rá, hogy mennyi posztom van.

2016. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Nálam olyan ismerősnél is ott virít, akiről egyébként tudom, hogy párkapcsolatban él.
2016. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanúgy vannak egyedülálló jó pasik is ☺ Az egyik kijelentette, hogy a hosszú távú kapcsolat nála nem műxik. ☺
2016. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
26%
Ne aggódj, mindegyik jól kinéző egyedülálló bigét pakolják. :) Az alattam lakó egyedülálló csajról is nemrég derült ki, hogy a hozzá járó "angol" tanár valójában "francia" tanár. :D Szerintem ti is értitek, amikor arról panaszkodok, hogy egyetlen normális, teljesen független nőt sem lehet találni sehol...
2016. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
23%
Én ráirtam facen az egyik ilyen "egyedülálló" csajra, hát persze a szokásosat irta: Alakulóban van neki valakivel... Nem voltam meglepődve, hozzá vagyok szokva.
2016. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%
Csakis azért vannak ennyien, hogy kizárólag téged idegesítsenek!
2016. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
12%
Egyébként az egy dolog, hogy mi van kiírva. Nagyon sokszor egyáltalán nem fedi a valóságot. Egy szép lánynak szerinted mennyi esélye van fizikálisan is egyedülállónak lennie? Ismerek többet, akinek ez van feltüntetve, és igen csak szexkapcsolatokban vannak. Szóval...
2016. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Pedig rengeteg normalis fuggetlen no van..de persze a nyuszi pasiknal a kifogas az elso :/
2016. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos becsületes lányok manapság már nem igazán vannak, mindegyik kicsapongó életet él, elég rossz belegondolni abba, hogy ők fogják a következő generációt létrehozni elvileg... Sajnos ezek a szexkapcsolatok egy konzervativ ember számára elfogadhatatlanok, igy nyilván az ilyen nő is ki van zárva eleve egy tisztességes szándékú férfinél...
2016. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
8%
mert élvezik a szingli életet hogy fűvel fával bokorral csinálhatják kb 30 éves korukig
2016. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!