Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az értelmes nők is a discóba járnak társkeresési céllal, és totál fel lesznek háborodva, ha egyedül mennek haza?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert az értelmes nők nem a discóba járnak társkeresési céllal.
2016. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy mégse' olyan értelmesek.
2016. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utoljára kollégákkal voltam ilyen jellegű szórakozóhelyen, de csak beszélgetni meg koktélozni együtt. Egyébként pont azért nem járok ilyen helyekre, mert nincs hozzá rendszeres társaságom.
2016. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Értelmes nő nem jár discoba eleve! :D
2016. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Ja mert ott mindenki drogos meg mindenkit megerőszakolnak. Csúnya rossz hely Szodoma és Gomorra.

Màjusban voltam retro partyn sztàr vendég Zoltán E. Nagyon szép 30+os nők is voltak ott . Nagyon jól buliztak.

2016. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Elárulod, hogy akkor HOVA járjanak ismerkedni az értelmes nők?
2016. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Melyik diszkó ez ? :D vidéki vagy?
2016. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolom 7es nekem szólt orszàg 3adik legnagyobb vàrosàban lakom.
2016. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!