Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik pasi jönne be a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi jönne be a lányoknak? Melyikkel jönnél össze? Melyik a legjobb pasi?

Figyelt kérdés

1. coubsecure-a.akamaihd.net/get/b137/p/coub/simple/cw_image/e9adece2433/0e1ef54cd76c70e3040bc/cotd_email_1445518558_00031.jpg


2. [link]


3. [link]


Természetesen a pénzt ne vegyük figyelembe


2016. júl. 6. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő akkor sem kellene, ha ők lennének az utolsó férfiak a Földön, a harmadik linket meg nem nyitja meg a böngészőm.
2016. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. :D
2016. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak a Schmuck Andort meg a Jáksót tudom megnyitni. Ki a harmadik?
2016. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Molnár Krisztián
2016. júl. 6. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint Jáksó van a 3. képen. Hallgattam egy időben rádióban, de nem vonz mint férfi, mellesleg öreg is hozzám.


Szóval igazából egyik sem vonzó számomra, de nem gondolnám, hogy ha bárki látna, úgy gondolná, hogy illenék bármelyikhez.

2016. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Személyesen (vagy sehogy sem, ami azt illeti) nem ismerem egyiküket sem, a pénzügyi helyzetükről sem tudok semmit, a külsejük alapján viszont az tudom nyilatkozni, hogy ha ők lennének az egyedüli férfiak a Földön, akkor az emberiség rövid úton kihalna. Előbb faragnék fából dildót magamnak, vállalva a szálkákat, minthogy bármelyikkel is közelebbi viszonyba keveredjek a külsejük alapján.

Na jó, ha tényleg nem lenne más választásom, és nagyon kétségbeesett lennék már és az összes fa is elégett, szóval nem tudok dildót faragni magamnak, akkor lehetséges, hogy nagyobb mennyiségű alkohol elfogyasztása után a 2. lenne a "nyertes".

2016. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyikkel sem
2016. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, hogy az első kettőről kb. semmit se tudok, míg a Jáksót "ismerem" rádióból, tévéből. Az első ocsmány. Visszataszító. Látszik rajta, hogy igénytelen tapló. A második nem jön be külsőre egyáltalán, de ápolt, normális embernek tűnik, szóval, ha egy kis beszélgetés után nem az a benyomásom róla, hogy buta, idegesítő, büdös vagy ilyesmi akkor elmennék vele randizni, aztán kiderülne részletesebben, hogy milyen, tetszik-e a személyisége, akarnék-e tőle valamit.

A Jáksóról viszont az a véleményem, hogy szörnyen szar a humora, idegesítő, unalmas és lejárt (már akkor ugyanazokat a poénokat nyomta a rádióban, mikor kisgyerekként anyámék autójának a hátsóülésén keresztbe fekve aludtam utazás közben és már 28 éves vagyok basszus), de még mindig rohadt viccesnek tartja magát. Egyszerűen annyira, de annyira unszimpatikus, taszító számomra, minden poénja, képernyőn minden gesztusa is, hogy azt le se tudom írni. Ahogy kinéz az meg amúgy se jön be, szóval vele szintén szóba sem állnék. Szóval nála ettől semmiképpen sem tudok elvonatkoztatni, ha hirtelen új állat venne magának, meg normális haja lenne, szóval jól nézne ki, akkor is azt gondolnám, hogy pfuj, akkor se, ha ő az utolsó a földön.


Kb. ennyi.

2016. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik se!
2016. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!