Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rettentően zavar. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettentően zavar. Mit tegyek? A barátnőm legjobb barátja egy pasi.

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem őt. Csak sajnos nagyon hü**e természetem van, de próbálok rajta változtatni.

Volt egyszer egy nagyon komoly kapcsolatom, ahol a lány megcsalt szóval azután lettem olyan amilyen vagyok most. Távolságtartó, szarkasztikus, provokatív, néha bunkó és agresszív. A barátnőm ennek az ellentétje. Hihetetlen jószivű, aranyos bájos, kedves stb :)

Szépen lassan leszoktatott a hü**e dolgaimról, de csak vele viselkedem máshogy.

9 éves kora óta a legjobb barátja egy fiú... Eddig nem zavart, mert nem láttam, hogy hogyan viselkedik a srác a barátnőm társaságában.

De olyan mint egy kullancs. Hívogatja, ölelgeti!! Még akkor is ha ott vagyok. A barátnőmnek már megemlítettem, de csak olyan poénosan, hogy a srác tuti bele van zúgva. Erre felháborodott, hogy miért feltételezek ilyet. Tiszta hisztirohamot kapott.

Szóval pihentettem a témát. De múltkor együtt mentünk bulizni, voltam olyan kegyetlen, hogy szó szerint leitattam a srácot, és kihívtam beszélgetni. Aztán szépen bevallotta, hogy 17 éves korától szerelmes a barátnőmbe, és el fogja neki mondani.

És megkérdeztem tőle, hogy szerinte erre mit fog válaszolni a barátnőm.

És azt mondta, hogy szerinte vissza fogja utasítani, de csak azért mert MÉG velem lesz. De azután, hogy szakítunk, összejönnek. Mondta, hogy 2x csókolóztak már. Konkrétan azthittem beverem a képét, de aztán inkább próbáltam megbeszélni a barátnőmmel, aki azt mondta, hogy részeg volt amikor csókolóztak. És megint őt védte, hogy részeg volt, azért mondott ilyeneket.

Egyre jobban zavar a dolog. Legszivesebben megverném a srácot.



2015. okt. 30. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Majd a barátnőd lerendezi, ha a srác érzései valódiak és egyszer színt vall. Bizalom!

Egyébként attól, mert valaki részeg, még nem biztos, hogy igazat mond. Engem csapatépítőn egy kollégám részeg állapotában egy másik kolléganőmnek hitt. Szóval nyugi.

2015. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Először is: fiú és lány között nem lehet igazán mély barátság.

Másodszor: 2x smároltak és még mindig nem kong nálad a vészharang? (legalább akkor történt, mikor már együtt voltatok? úgy még poénabb..) Mellesleg, borítékolhatom neked h a csajod tudja, h a pasi belé van zúgva, sőt még élvezheti is, hogy körülugrálja. Persze neked úgy tálalja, hogy "csak barát" és ne láss semmi komolyat mögé, de hát a tények mégsem ezt mutatják.. :) a részegség sosem kifogás, sőt akkor lesz őszinte az ember (ahogy a csávó is), szóval ekkor mutatkozott meg a csaj igazi szándéka a pasival. Bár láthatólag az orrodnál fogva tud vezetni a csaj, szóval úgyis kár minden szóért, úgyis azt fogod tenni, ahogy ő parancsol.

2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát apa ez nehéz helyzet.

Ha mást nem kőkemény aknamunkát várhatsz a sráctól.

Jobb ha erre felkészülsz! nem nyíltan hanem hátulról fog jönni.

Nyíltan szemtől szembe majd mosolyog! ráadásul ez a fajta olyan hogy nem támad még a hátad mögött sem, hanem próbál sajálkozva beszélni olyan dolgokról ami a barátnődnek esetleg nem tetszik. csak a kétely magvait ülteti el, azután várja a termést.

Én két dolgot tennék.

1 a lehető leghatározottabban elmondanám a barátnőmnek, hogy neked ez nem tuti.

nyíltan mond el a félemeid, és a tapasztalataid.

ha a csaj szeret akkor észre tér, főleg ha felnyitod a szemét.

2 ha van közös ismerősötök a sráccal, akkor próbálld rávenni hogy egy haveri beszélgetés alkalmával szedje ki belőle ugyanazt az infót amit te már kiszedtél, csak most józanul teszi meg.

intézd úgy hogy valakivel ismerkedjen meg a te köreidből akivel látszatra nem vagy jóban. esetleg kapva kap az alkalmon hogy olyan iformációt akar megszerezni ami rád nézve terhelő. tuti vissza akr vele élni és akkor csúnyán nagyot bukik vele. járasd le a csaj elött, nem legyen hitele, és a lány is rá tud jönni hogy arra utazik hogy titeket szétszedjen. mondjuk az ilyet én is legszivesebben úgy megverném hogy behu besza!

2015. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vezet az orromnál fogva, csak szeretem őt, és nem akarom elveszíteni.

Arra is gondoltam, hogy picit megfélemlítem a srácot... Bár lehet ezzel azt érném el, hogy megint ő lesz a szegény ártatlan.

Nem tudom miért ennyire ocsmány valaki. Szét akar b**ni egy kapcsolatot.

2015. okt. 30. 14:52
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Csak én vettem észre, hogy leitattál valakit? Nem tudom, de ezután nekem nem tűnsz olyan szimpatikusnak. Meg szép dolog az önmegtartóztatás és az, hogy nem vertél be neki, de ettől nem leszel hős.


A kettesnek van igaza. Meg elég rossz helyzetben vagy, a barátját nem nagyon távolíthatod el, ha el akarod akkor szemét leszel, ha nem akarod, akkor rámászik a barátnődre.

2015. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesó. Én voltam ilyen helyzetben. Ebből te jól nem, vagy csak nagyon nehezen jöhetsz ki. Tartsd meg a méltóságod, azt javaslom neked, hogy légy határozott, de semmikép ne alacsonyodj le a csávóka szintjére. Ne verd meg, ne itasd le többször, na manipulálj. Ha a barátnőd nem akar tőle semmit (a barátságon kívül), akkor nem lesz semmi gond. Én elkövettem azt a hibát, hogy megpróbáltam felnyitni a nő szemét, engem kidobott, de nem a férfi báráthoz ment, hanem mással él. Mutasd meg barátnődnek, hogy igazi férfi vagy, aki nem rinyál, nem féltékenykedik, ez kell. Ha meg netán a srác miatt dobna, akkor nem is szeret, megérdemlik egymást.
2015. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Mit tegyél? Nőj fel.
2015. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet.

Amit biztos ne csinálj: ne próbáld elszigetelni őket és egymás ellen fordítani őket. Mert abból csak neked lesz károd.


Viszont, ha a lány nem teljesen értelmi fogyatékos, akkor nyilván tudja, hogy szerelmes belé a másik srác. Valószínűleg élvezi a helyzetet, de ez így elég kétesélyes dolog. Érdemes lenne rákérdezni, hogy gondolja a továbbiakban és nem hagyni, hogy félrebeszéljen. Mert egyértelműen kamuzik.

2015. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Történt már azóta vm?
2015. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nemnagyon. Együtt vagyunk a barátnőmmel, szeretjük egymást. A srác még mindig próbál bekavarni, de látom, hogy nincs sok esélye.

Kezd hidegen hagyni a dolog :)

2015. nov. 25. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!