Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek mitől esik át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mitől esik át egy lány a "csak" haver kategóriába? Miért nem járnátok vele?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy milyen jó nő vagyok, meg jó fej, sok a férfi barátom, és senki nem érti miért vagyok egyedül.Még is, minden férfi a közelemben, csak havernak tekint, akivel az aktuális csajról lehet beszélgetni. Miért lehet ez? (Privi üzit ne írjatok, nem itt keresek párt, csak érdekel a véleményetek) Lányok is írhatnak
2016. júl. 6. 16:53
1 2
 1/12 cukilányka 0.0 ***** válasza:
17%

Valószínűleg dilinyós vagy. :)


20L

2016. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Lehet ez is baj, hogy eleve kizárod, hogy itt ismerj meg valakit. :)

Hogy nézel ki?

2016. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Attól esik egy lány haver kategóriába, hogy nem szép és ezért nem szexelnék vele
2016. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem akkor esik a haver kategóriába, ha van rajta +30kg hozzám képest.
2016. júl. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amúgy én hasonló cipőben járok pasiként, igaz az én külsőmre nem mondanak ilyen jókat.
2016. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Számít a kor is, külső is,vagy csak lehet hogy semmi jelet nem adsz és túl fiúsan viselkedsz. Vagy csak nem jössz be nekik.
2016. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem gondolják, hogy esélyük van nálad, túl elérhetetlennek gondolnak vagy pedig olyan a személyiséged.
2016. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
Két lehetőség állhat fenn...Vagy nem nézel ki elég jól,vagy ha jól is nézel ki,akkor meg öltözködni nem tudol...Harmadik lehetőség nincs...
2016. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nincs, vagy megdugok egy lányt, vagy nem is érdekel, havernak sem. Nem hiszek a férfi-nő barátságban.
2016. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha például INTP vagy INTJ lány vagy (nézz utána, MBTI személyiség teszt, vagy ezen belül valamelyik kevésbé "nőies" személyiség), akkor a gondolkodásod nagyon hasonlít egy fiúéra, emiatt lehet az, hogy nagyon jól el vannak veled, de mivel ők szellemi szinten is különbözőséget keresnek, nem egy stratéga, vagy túl logikus gondolkodású partnert, csak haver, vagy barát szinten kezelnek.


2. Van benned valami, ami miatt nem mernek közelíteni feléd, egyszóval megközelíthetetlennek látnak.


3. Fizikailag taszító vagy, bár az elmondásod alapján ez nem igaz.


Ezek alapján az első két lehetőség kombinációja állhat fent.


22/L

2016. júl. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!