Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők igénylik a figyelmességet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők igénylik a figyelmességet, de ha figyelmes valaki valaki velük, "jófiú" kategóriába kerül. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam hogy a nők zöme szereti a figyelmességet, ha megkérdezik milyen napja volt stb, beszélgetnek erről.

De ezzel együtt amolyan "jófiúnak" tartjákaz illetőt,akiben semmi izgalmas nincs esetleg, de ha van is, akkor jó beszélgetni vele, csak beszélgetőtárs lesz, semmi extra.


Ti is tapasztaltátok? Szerintetek így van?


Hol kell meghúzni a határt a figyelmességben?



2016. máj. 23. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
A figyelmesség jólesik, a talpnyalás, megalázkodás nem. Egyesek pedig nem tudnak különbséget a kettő között.
2016. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, ha valaki figyelmes, hanem ha ezenkívül semmi izgalmas nincs a személyiségében.
2016. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem a figyelmességen múlik. Nehéz elmagyarázni de ha amellett hogy figyelmes nem válik papuccsá és magabiztos és határozott tud maradni akkor nem válik unalmassá.
2016. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs így. Én mindig beleszerettem kicsit abba, aki elkezdett foglalkozni velem. Tudom, csúnya dolog, de ez van.


Akkor leszel simán "jófiú" meg egyszerű beszélgetőpartner, ha a legkisebb mértékig sem vagy neki szimpatikus egyébként, csak jól esik neki a figyelem. De a személyed nem nyűgözi le, nincs rá nagyobb hatással.

2016. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy figyelmes vagy bunkó, ha nem jön be.

Ha bejön akkor természetesen már nem mindegy.

2016. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én a pincsikutya effektust nem szeretem. Amikor kb. így néz ki egy beszélgetés:

- Te hova szeretnél menni ebédelni?

- Nekem mindegy drágám, ahová te szeretnél menni!

- Én Mekizni akarok.

- Akkor én is.

- De meggondoltam magam, Burger King is jól esne most.

- Az nekem is!


És kb így.

2016. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem is tudom, lehet benne valami. Pl. Én sosem voltam figyelmes és mindig jó voltam a nőknél. Nem ettől függ a dolog.
2016. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem is igénylik a figyelmességet.
2016. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vannak határok.


Jól esik, ha valaki előre enged az ajtóban, szed nekem a tálból, felsegíti a kabátomat.


A "milyen napod volt?" például egy idő után idegesítő tud lenni, mikor egy fárasztó nap után el kell mesélni a dolgokat, utána kedvességből, de folyamatosan meg kell válaszolni a kérdéseket. ("Jaj, és nagy fáradt vagy?" , "Jaj, és sikerült kitakarítani?")


Jobb, ha csak beszéltek magatoktól, magatokról, ami fontos nektek, és lehet rátok csatlakozni.

2016. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Párom nagyon is figyelmes, ami igazán jólesik, de amellett egy érdekes, izgalmas személyiség, ő is hozzá tud tenni érdemben a beszélgetéshez, nem tőlem várja.
2016. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!