Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy eladó csajt hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy eladó csajt hogyan lehet elhívni?

Figyelt kérdés
Először találkoztunk ma egy sportboltban. És először voltam abban a boltban, kvázi nem vagyok egy sportember :D Totál nem az ideálom, de amikor oda jött segíteni és sokáig ott volt, akkor láttam, hogy milyen szép. Poéntkodtam és vette is a lapot. Próbáltam sokat szemezni vele és húzni az időt vele. Megtaláltam Facen (nem lehet látni, hogy párkapcsolatban van-e vagy sem) és kiderült, hogy ő már egyetemet is végzett (kb. 23-24 éves lehet), én meg most érettségiztem le (20 éves vagyok). Láttam, hogy egy suliba jártunk, csak ő akkor végzett ott, amikor én oda kerültem. Gondoltam arra, hogy be fogom jelölni, de akkor sem tudnék mit mondani. Tudni illik, hogy nem vagyok egy csajozógép, még sosem volt barátnőm. Szerintetek mitévő lehetnék? Ti vagy ismerőseitek voltatok már hasonló helyzetben? Akkor hogy cselekedtetek?

2016. júl. 6. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit vesztened, odamész..ha belemegy akkor jól jártál,ha nem ,akkor meg elmondhatod magadról hogy nem voltál egy beszari p*cs és megpróbáltad:) Kérdésre váloszolva pedig szerintem élőben próbáld,sok vendég közül lehet nem anyira emlékszik rád,én pl: valami olyasmit csinálnék,hogy megkéred hogy segítsen választani vmit ..,akkor mondhatod neki hogyl látom értessz sportcuccokhoz,sokat kipróbálnék..csak sajnos nincs egy edzőtársam.,vagy megmutathatnád nekem valamikor hogy hogy kell rendesen használni ezt a cuccot(érteni fogja)
2016. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha bejelölném, akkor mit írhatnék neki?
2016. júl. 6. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a facebookon próbáld meg, hanem menyj oda hozzá személyesen és hívd el valahova. Ez a facebook-os ismerkedés eléggé gáz.
2016. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
PL:SziaXD ..De én inkább élőben próbálám..nagyobb esélyed van..
2016. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor holnap menjek el vagy pedig mondjuk hagyjak egy kis időt?
2016. júl. 6. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy emlékezni fog rád, szóval amikor te készen állsz
2016. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És utána egyre gyakrabban járjak vissza?
2016. júl. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!