Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Ha egy srác odamenne hozzátok és elhivna egy italra/ebédre egy nyilvános helyen (busz, utca, park, pláza stb. ), hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 22:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Rendőrt hívnék rá.
2016. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 DarthQtya ***** válasza:
48%
1-es: Jól hangzik ... xD
2016. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Megköszönném, de elutasítanám. Ismeretlennel nem megyek el csak úgy. Lehet mondanék neki valamiylen elérhetőséget ha szimpi lenne, hogy előbb ismerjük meg egymást kicsit, mert nekem kezdetben mindenképp jobban megy az írásos beszélgetés, plusz meglátom érdemes e jobban belemenni meg megbízható e.
2016. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus, akkor elmennék vele.

Na meg persze, ha nem nagyon erőltetett a dolog!

2016. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nemet mondanék.
2016. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%

"ha jóképű akkor ott helyben akármi lehet....egyébként nem kedvelem a nyomulósakat"


(én fiú vagyok csak leírom azt amit sok lány nem mer)

2016. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Remélem az utolsó válaszoló a lányát megtanítja rá, hogy a világ tele van jóképű pszichopatákkal.


Mrs Bateman

2016. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Amilyen beszari vagyok,össze-vissza pirulva olyasmit motyognék,hogy nem érek rá
2016. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7-es tudod mi az a görbe tükör?...sztem pont ellenkezőjét hiszed rólam mint amit képviselek
2016. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez az adott helyzettől függ. Tartok-e éppen valahová vagy csak lófrálok, illetve mennyire szimpatikus a másik.
2016. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!