Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ilyen lett mindenki?

Figyelt kérdés
Hát egyre szánalmasabb amit művelünk mi emberek egymással. Gondoltam felnézek egy társkeresőre, és az egész egy csalódás. Én jobb szeretnék élőben ismerkedni de szinte senki nem akar már bárokba meg olyan helyekre járni ahol NORMÁLIS kapcsolatot ki lehet alakítani. Nem egy éjszakát nem egy sz..st a mosdóban és nem ringyókat. Mindenki bebújik a rohadt net mögé. Hol lehet eredményesen élőben ismerkedni? Azt ne mondja senki hogy kávézóban lehet. Vagy cukiban vagy akárhol. Több mint egy éve járok kávézókba éttermekbe eddig a kínai pultos fiú aki a giroszt lapátolta akart meghívni egy ingyen kajára :D Mivel lány vagyok nem szólítok le senkit. Vagy hozzám jönnek oda vagy ejtett az ügy ez a férfi dolga mondhattok amit akartok. Ilyenkor mi van?

2016. máj. 25. 23:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Tyűű, ritka egy lány lehetsz, aki így nyilatkozik, és normálisnak is tűnik ráadásul.
2016. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Drágám, állítólag egyenjogúság van, vagy abba már nem fér bele, hogy te menj oda egy férfihez?
2016. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Egyes köszönöm kedves vagy. Ketteske: nálam nincs egyenjogúság. ez az egész egy fa*ág. Aki egyenjogúságot hangoztat nő létére az vigye fel egyedül a hűtőt a nyolcadikra. Én még mindig a a férfi az erősebb nem dolgában hiszek. De egyébként mentem már oda sráchoz de azt hiszem hogy rosszul szoktam választani. Így gondoltam felhagyok én a felszedéssel. Szedjenek fel engem abból egyből lejön hogy mennyire tökös a srác. És ha a lány megy oda az bizony pont annak a bizonyítéka hogy a férfi bizony puhap*cs...
2016. máj. 25. 23:12
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva ezzel en se tudok mit kezdeni pasi letemre.

Mindenki azt mondja probalkozzak neten, de el nem tudom kepzni az hogy tudna mukodni.

Nem jelent gondot buliban vagy mashol odamenni lanyokhoz, szorakozni veluk, de valahogy nem talalok egy epkezlab kapcsolatra alkalmas not.


Meg vagyunk mi atkozva...

24/F

2016. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Négyeske te hova szoktál járni szórakozni? :/ nálam is olyan kicsavart ez a netes dolog.
2016. máj. 25. 23:15
 6/35 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell leszólítanod senkit sem, ha nem szeretnéd. De annyit megtehetnél, hogy valahogy a tudtára adjad másoknak, hogy bejönnek neked. Ránézel egy pillanatra valakire, aztán mosolyogsz, esetleg szemezel vele. Sokat segít a férfiaknak is, ha látják a zöld lámpát.

Azzal, hogy unottan eszed a sütit a cukrászdában, nem fogod felhívni magadra annak a figyelmét, akinek egyébként tetszenél.

A társkeresőket személy szerint én se szeretem, de nem írom le őket, mert vannak olyanok, akiknek bejött.

2016. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Nem írtam le a társkeresőket. Számomra hiteltelen az egész. Másnak lehet működik de én jobb szeretem magam előtt látni beszélgetni. Én azon vagyok kiakadva hogy az emberek 80%ának miért felel meg a net az élő beszéd helyett. De amúgy hogy ha egy srácra ránézek attól szerinted majd odajön? A gond ott kezdődik hogy nem mernek leszólítani. Attól kapna bátorságot hogy 3 másodpercig a szemébe nézek? Szerintem az se ér semmit mert nem a villát a kaját vagy a cipőm orrát bámulom. Mit kéne kirakjak magamra? :D Egy táblát?

Mindenesetre legközelebb kipróbálom h ha valakire hosszabban ránézek e az leszólít vajon? :D Kösz a tippet :)

2016. máj. 25. 23:30
 8/35 anonim ***** válasza:
24%
145 cm pasi a lányok számára már a láthatatlan kategória?
2016. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor szoktam oda menni az adott lányhoz, hogyha látom rajta, hogy "kinézett magának" hiszen, abból az jön le, hogy bejövök neki és van nála esélyem. Ilyenkor mindig oda megyek hozzá.
2016. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ehhez a kérdéshez a méreted? Ki kérdezte? :))
2016. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!