Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Goy7tpSgCIc


Jó oké tudom, hogy ez csak egyetlen város egyetlen szórakozóhelye így nem szabad tanulságot levonni. De egyszerűen nem szánalmas?


2016. júl. 7. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első hülye p_csánál akit megkérdeztek már kinyomtam a videót. Sry!
2016. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én agyon röhögtem magam. :))
2016. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ezek a nők várnak el mindent a férfiaktól...Nem is csodálom,életképtelen hulladékok. :D
2016. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a videó baromság. Most csinálj egy videót, menj be a Harvard Egyetem professzori szobájába, ott a nőket interjúvold meg, és tedd fel a kérdést:


"Mit gondoltok erről a videóról? Jó, ez csak a világ egyetlen egyeteme, nem lehet messzemenő követeztetéseket levonni."



Az a véleményem, hogy a pasiról lerí, hogy direkt ilyen lányokat direkt ilyen szituációban kérdez meg. Megjegyzem, még a Hardvard professzorai is beszélnek baromságokat, ha előtte ittak. Az ilyen videók baromságok. Nem tudod, mit vágtak ki belőle, azon kívül 2-3 ember válasza semmi. Nem reprezentatív. Ez nem azt jelenti, hogy kevés, nem az a lényeg, hogy csak egy helyen készült. Hanem hogy nincs benne tanult meg tanulatlan, fiatal, idős, magas, alacsony, dolgozó, tanuló stb.

2016. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a legalja :DD Én is szét röhögtem magam XD

Az elejéről meg a füzesabonyi választások jutott eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=TPhSEsGuXYA

2016. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!