Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen kelendőek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen kelendőek a duci csúnyább nők is?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem kép nélkül egy ilyen nővel interneten egy chat oldalon. Kép után őszintén elmondtam hogy bocsi de nem vagy az esetem. Erre nagyon kikelt hogy nagyon csodálkozik ezen mert sorba írnak rá a pasik olyan helyen ahol kint van a képe és hogy vonzónak találják az izmos magas jó pasik stb. Én csak néztem hogy ez hogy lehet.
2016. júl. 8. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet annyira kelendő ő se, ha annyi ráírás után is még mindig ott társkeresőzik.

(Pláne, ha már ki se rakja a képét.)

2016. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Jaj dehogyis, csak szereti fényezni magát:)
2016. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak megpróbálta valahogy elérni, hogy úgy érezd, sokat veszítettél ezzel, mert feltételezem bántotta a reakciód- és feltételezem nem ez volt az első alkalom. Nem kétlem, hogy vonzónak tartják páran, hát sokaknak zsánere a duci, molett, sőt, még a kövér nő is, de ha ő még ilyennel nincs párkapcsolatban és közben volt ideje, kedve, motivációja a te véleményed is valahogy befolyásolni ezzel a válaszüzenettel, akkor annyira mégsem lehet sikeres, mint állítja- egyébként leszarná magasról, ha lenne ott három másik, aki veled egyidőben meg a szépségét és tökéletességét magasztalja.
2016. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nőként azt tapasztaltam hogy akármilyen lehetsz, százával jönnek a levelek. Ha fényképet teszel ki, akkor meg kétszer annyian írnak. Én elhiszen neki hogy sok ajánlatot kap. Az más kérdés, hogy egy sem kéne azok közül. Elég igénytelen ajánlatokat kap az ember és napi szinten ötöt.
2016. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért írta, mert megsértődött. Gondolom buta mint a föld.


Duci nőként sem gond egyébként ismerkedni, és nekem is mindig (szerintem) jó pasijaim voltak. Mindenkinek más jön be.

De sokat segít, ha az ember el tudja fogadni a másik oldalt is, hogy sokaknak meg nem tetszik. Ez van, legalább őszinte vagy, lapozzatok. Kár több időt parazolni egymásra, elvégre nem ezért vagytok fent, hanem hogy olyat találjátok, akivel kölcsönös a szimpátia.

2016. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Az biztos, hogy a duci nők nagy része sokkal rendesebb és kedvesebb, mint a pláza cicus műkörmös egyének.
2016. júl. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugásra minden nő találhat valakit. Ahogy mondani szokták: a jó pasit nem megszerezni, hanem megtartani nehéz. :) Szóval én is hiszek neki, hogy kapja az ajánlatokat.
2016. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Vissza kell írni, hogy akkor menjen velük randizni... :D
2016. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nő könnyen találhat pasit, ha nem túl válogatós. Ha még normális is, akkor pedig úgy kell neki levakarni magáról az udvarlókat.
2016. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy meg akarják dugni nem egyenlő azzal hogy olyan rohadt jó nő lenne.

Jó volna ezt a két dolgot nem összekeverni.

2016. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!