Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A duci pasikat ugyanannyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci pasikat ugyanannyira nem fogadják el mint a duci nőket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 06:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, őket jobban elfogadják.

A nőket csak a külsejük alapján ítélik meg, a kutyát nem érdekli, hogy milyen a humora, mi a munkája, vagy hogy keres. Legyen szép, és kész.

Egy pasi könnyebben érvényesül, ha a külseje nem előnyös, de mondjuk van pénze, jó a humora, vagy lehet vele villogni, hogy agysebész.


A duci nőket sokszor még az álláskeresés során is éri hátrányos megkülönböztetés, beszólogatnak az utcán idegenek, ruhát is csak speciális boltokban árulnak L-es méret felett, és ugye a párkeresés során is erősen hátrányban vannak, mert ma a szépség a vékonysággal egyenlő.


Egy duci pasit legfeljebb a párkeresés során ér hátrány, de ott sem ez az egyetlen, ami fontos. Sőt, mivel a nők alapvetően szeretik, ha a férfi mellett védtelennek és törékenynek érzik magukat, sokan kifejezetten buknak a nagydarab pasikra. Egy kis gyúrás, hogy legyen rajta izom is, és máris bomlanak érte a nők.

Amíg egy duci nő, ha változtatni akar, akkor a teljes túlsúlyát le kell hogy adja, és rohanhat plasztikáztatni, mert onnantól meg a lógó melle meg a csíkos hasa miatt nem fog kelleni a kutyának sem.

2016. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
1es, tuti no vagy. Nehogy azt hidd. Egy kover no sokkal konnyebben talal valakit mint egy kover ferfi. Amit en lattam eddig tarskeresokon, az hogy meg a boven 20-40 kilo toblettel rendelkezo nok is a vekony, atlagos ferfiakra hajtanak. Ugy kb. 60%-ban. Ami nem gond, csak nem ertem miert csodalkoznak hogy mar 3-5 eve fent vannak.
2016. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ismerosom velem egyidos, 25 koruli 190 magas, vekony (volt). Baratnoje meg vagy 170 120 aranyban lehet. Nem mondom hogy ksh adat, de aki tud jobbat irja :)
2016. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség a két nem közt. Vannak, akik szeretik a ducikat és vannak, akik nem. És pont. Ennyi. Ez kb pont olyan, mint hogy a szőkék vagy a fekete hajúak a kelendőbbek... Mindkét színre van kereslet. Ducikra is. Pasiban is. (bár ott azért előny, ha némi izom is található a delikvensen és a személyiség is fontos) Nőben is. (itt pedig a csinos pofi elengedhetetlen...)
2016. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is könnyebb egy kövér pasinak mint egy kövér nőnek. Egy férfi tud más dolgokkal "kompenzálni". Pl pénz, humor stb.
2016. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
A duci nőket jobban elfogadják. Egyrészt a nők sokkal válogatósabbak külsőre, mint a férfiak. Másrészt a nők ízlése szinte teljesen egyforma, míg a férfiaké nagyon változó, így van köztük olyan is, aki pont a duci nőkre bukik.
2016. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
a kövér,hasas férfiakra rá llehet fogni ,hogy "mackós" ,kész ennyi ,nem zsíros,hanem nagydarab,emberes,mackos,gyúrós stb. de egy nőre mit lehet? azt,hogy mackónés?
2016. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

2-nek. Szóval ha könnyen találnak párt, miért is vannak fent 5 éve társkeresőn?! Itt bebuktad.


6-nak.

Pont azt látom, ha tíz pasit megkérdezel, milyen a jó nő, már sorolják is, hogy szőke, kék szemű, hosszú combú, vékony, nagymellű, 90-60-90. Amíg ha nőket kérdezel, az egyiknek az izmos, a másiknak a vékony, ha harmadiknak a markáns arc, a negyediknek a finom vonások, a szőke haj, a barna szem, stb.... mindenkinek más tetszik.


Ha nem tetszik, random sorolj fel 50 színésznőt, aki befutott, és rajonganak értük a pasik. Egy duci sincs közte, max. annyi hogy van szőke meg barna. És mind babaarcú, dús hajú, feszes, stb.

De ha 50 színészt kell felsorolni, aki befutott, ott korban, alkatban, és arcvonásokban is lesz mindenféle. Vagy mást ne mondjak, ha változik az alakja, felszed pár kilót, még kap jó szerepeket.

2016. júl. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint a duci pasikat éppúgy nem fogadják el mint a duci nőket.

Legalábbis társkeresési szemszögből nézve.

Sőt, szerintem több olyan ffi van akinek inkább a duci nők tetszenek, mint olyan nő akinek a felesleggel rendelkező ffi.


39F

2016. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8 Én nem ezt látom. Szinte minden nőnek a sötét hajú, kék szemű, barna bőrű, férfias arcú, szakállas vagy borostás, de nem túl szőrös testű, magas, izmos férfiak tetszenek.

50 színésznőt alapból nem tudnék felsorolni, de nekem pl. Ariel Winter nagyon tetszik, pedig ő minden, csak nem modellalkat.

2016. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!