Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van egyre több 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több 30 éves szűz pasi?

Figyelt kérdés

*szűz=nem csillagjegy


Egyre több 25-30 éves pasinak soha nem volt dolga nővel életében.



2016. júl. 8. 13:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%

"#11:

Itthon is többet dolgozok, még is tudok csajozni :-P"


Annyit hát. Fogadom azt sem tudod mi az a munka, mert anyuci tart el. Trollkodni azt tudsz a neten.

2016. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
48%
Én még csak 21 vagyok,de nálam soha nem lesz első,legfontosabb egy nő.Mindig a harmadik lesz(tanulás/munka,sport,barátnő)meg nincs szükségem arra a stresszre,amivel egy kapcsolat jár.
2016. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
89%
Kitárult a világ és megváltoztak a nők lehetőségei és az ebből adódó igényeik. Ezt a változást jól reprezentálja, hogy míg fateromnak és a hozzá hasonlóan alacsony haverjainak (167-173) huszonévesen is 2-3 hosszú távú stabil kapcsolata volt (magyarul sosem szenvedtek hiányt) mielőtt megházasodtak (a születésemkor 28 éves volt), addig ma már a csajok annyival válogatósabbak, hogy 175 alatt szóba sem állnak veled (csupán egy, 170 körüli magas haveromnak van egy érdekkapcsolata), sokszor akkor sem ha irtó jóképű vagy. Mindeközben pedig a +180-as latin beütésű szépfiúkra buknak és a vicc az, hogy az esetek döntő többségében meg is kapják, mert jóval erősebb a konkurencia, mint 25-30 évvel ezelőtt. Egyszerűen arról van szó, hogy sokkal nagyobb a választék a pasikból, a csajok ebből értelemszerűen profitálnak, ezt pedig a ronda/alacsony férfiak hatványozottan megsínylik.
2016. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%

Az a helyzet, hogy a fenn említett férfi haverjaim kib***ott igénytelenek és hiába mondom nekik, hogy csak jobb cuccokba kellene bújni, mi a válasz?


Mi a f***nak? Szeressen, amilyen vagyok.


De hogy szeretnél bele valakibe, az inygen promóciós pólókban flangál, a lakása olyan, mint egy kutyaól sörösüvegekkel díszítve, áll a por a polcon és természetesen semmi hobbi, cask a TV meg a gépezés.


Kérdeztem egyszer, hogy hová viszed el a csajt?

Hová vinném? Majd elmegyünk sétálni meg otthon leszünk.


Én férfiként két alkalom után megunnám az életem, ha mindig sétálnánk :D

Szóval...sokszor cask egy-két fokkal igényesebb kinézet kell.

2016. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

Döntés kérdése leginkább. Ha egy pasi nőt akar, akkor szerez magának.


Ha nem jön össze pl évekig, akkor annak több oka lehet:


- elviselhetetlen a személyisége, stílusa, ezért messzire elkerülik a nők (beképzelt, bunkó)

-szereti sajnálni magát amiért kapott pár visszautasítást, ezért elkerülik a nők/nem bírják vele túl sokáig az ismerkedést mert folyton picsog, nyíltan nőgyűlölővé vált ezek miatt, és ennek megfelelően is viselkedik

-aszexuális

2016. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
48%

23


Ez kifogás. Érdekes módon az én ismerőseim közt alacsonynak és magasnak egyaránt van párja. A 160 centisnek is, és a 2 méter magasnak is. Az alacsonyabb srácok sem az első-második nőjükkel vannak együtt.

2016. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
63%

Mert a szexhez szükség van egy nőre és a beleegyezésére, amit többségünk sosem fog megkapni.

A nők a férfiak 20%-ával dugatja széjjel magát. Mi a maradék vagyunk akikkel kiszúrt az evolúció és a társadalom...

27F

2016. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
14%

# 27


Milyen evolúció? Az evolúciós elmélet hülyeség.


Ez csendes....

2016. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
66%

#21:

Ne magadból indulj ki :-P ... Nem csak szerencsétlen, lúzer tinik írogatnak ide, mint amilyen te vagy ;-) Köszönöm, de inkább már én tartom el anyukámat ... Ha abban méred, hogy ki mennyit tud a munkáról, hogy kit tartanak el, vagy ki tart el, akkor kösd fel a gatyád :-P Anyukám mellett a három gyerekem is eltartom ... Gondolom neked a 10 év, hű de kemény külföldi munkáddal csak magadat kellett eddig ...

2016. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
57%
Most miért pontozzátok le minden válaszomat? Tök vicces,hogy csak azért mert alacsony és ocsmány vagyok okádnak rám az emberek még itt is.
2016. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!