Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi jó abban a nőknek a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jó abban a nőknek a társkeresőkön (vagyis persze semmi, mert nem reagálnak), hogy egy átlagos pasas (soha nem mondták, hogy ronda) jól kitöltött adatlappal, felsőfokú végzettséggel 70 elküldött levelére jön kb 1, jó esetben 2 válasz?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet megtisztelni egy rövid válasszal, ha igen, ha nem a tárgya. De az, hogy abból a kb 70 ból csak 10 en egy nehány nézi meg az adatlapot, a többi 50 azzal sem tisztelt meg, hogy oda felnézzen, az kellemetlen és demoralizáló tud lenni. Érdemes ilyen oldalakon fent lenni és elfőzetni úgy, hogy kapsz az egy hónap alatt 4-5 levelet a sok száz elküldöttre, abból is csak 2-3 akar ismerkedni, de komolytalanul azok is.
2016. júl. 8. 19:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Persze az sem mellékes, hogy a levél szövegében sem az állt, hogy szexelünk, illetve nem ellékeltem hozzá az intim szerveimet, amit ugye sok pasi küld el (nagyon sok lánytól hallottam ár ezt) bemutatkozásként.
2016. júl. 8. 19:49
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem tetszel nekik. Rengeteg levelet kapnak és nem tudnak mindre válaszolni.

Ha nem írnak vissza az is válasz. Azt jelenti: nem érdekelsz.

Viszont ha ez így van akkor esélyes hogy nem jól választod meg a célcsoportot. Ismerkedj máshol. Én ezen az oldalon már egy csomó emberrel ismerkedtem meg...

2016. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Célcsoportot? Hogy érted? Nőkkel szeretnék ismerkedni, mivel 28 vagyok, így a beállított célcsoportom 24-30 ig szerepel.
2016. júl. 8. 19:56
 4/17 anonim ***** válasza:

Sok a bunkó neten is,meg a való életben is.Ha kapok egy normálisan megfogalmazott levelet,annyit azért írok,hogy bocsi,nem téged kereslek.


22/N

2016. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Pedig válaszolnak: a hallgatás azt jelenti, hogy bocs de nem.
2016. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tetszel nekik, akkor mit csináljanak? Játsszák meg magukat, majd menjenek bele a randiba és faarccal üljék végig, hogy meg ne sértsenek?

Már tényleg nem tudjátok, hogy min hisztizzetek!


Amúgy meg a bekopizott leveleket senki sem szereti. Hidd el, ők sem hülyék és látják, ha másolgatsz!

Ilyenkor ne csodálkozz, ha válaszra sem méltatnak!

2016. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Nem érdekli őket.
2016. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

"Tessék, tessék a friss hús, nemolcsó, viszont romlott."

Húspiac, semmi más.

2016. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

És abban mi a jó, hogy férfiként ilyen virtuális kamuprofilokra írsz rá és magad vered át azzal, hogy a nem válaszoló nők egyáltalán tutira valódiak? Mert állítom több, mint a fele kamuprofil akiknek elküldted azt a levelet. Személyesen ismerkedj és ne ilyen virtuális szar helyeken!


28/F

2016. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen csak nincs meg bennük ez a minimális tisztelet és gerinc sem. Az nem igaz, hogy rengeteg levelet kapnak. Én egyszer kíváncsiságból regisztráltam nőnek kiadva magamat, tök átlagos profilképpel (igaz, hogy azon nem volt kirakva semmije a lánynak). Az első 24 órában 10 db levél érkezett, ami szerintem még abszolút kezelhető. Később gondolom ennyi se jött volna, csak frissen regisztráltként a lista tetején volt.
2016. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!