Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hostess lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hostess lányok! Ti hogyan reagálnátok, ha egy teljesen átlagos srác azt mondaná nektek, odamenne hozzátok munka közben (vagy ti szolitjatok le), hogy menjetek el vele egy randira?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 21:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

*odamenne, és azt mondaná nektek...


Véletlenül felcsereltem

2016. júl. 3. 21:51
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Elutasítanám
2016. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

"Elutasítanám"


Huu, de meg vagyunk lepődve, egy újabb csaj, aki értékelné a pasi bátorságát...

2016. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam. :) mindenki jön ezzel a "bátorságot díjaznám egy pasiban" dumával, aztán ha kicsit erőt veszel magadon, el vagy küldve a búsba...ettől Függetlenül a válasz hasznos volt
2016. júl. 3. 22:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem a férjem nem értékelné a dolgot"
2016. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, ilyen esetben nem érdemes rögtön randira hívni, inkább kicsit flörtölni vele, aztán max csak annyit mondani hogy talizhatnánk valamikor. Ha jön a sablon dumával (van barátom stb) akkor meg elviccelni hogy "ki mondta hogy ez randi? :D " vagy valami hasonló. Meg fontos a magabiztosság, hogy ne szerecsétlenkedni lásson, bár ez nem mindig egyszerű.
2016. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok hosstess, de a legtöbb nő nemet mond, ha egy random idegen odamegy hozzá.


Előző válaszolónak igaza van, először flörtölni kell, beszélgetni egy kicsit és utána terelni a témát randi felé.


Ha csak odalejtesz hozzá és randira hívod az semmi, egy szép nő esetében naponta jut 10 hasonló bunkó, plusz vagy 5 munkásember és te is csak egy leszel a sok közül.

Na meg ha hozzá sem szólsz normálisan akkor csak a külsőd alapján tud megítélni.

2016. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1. Férjnél vagyok. Képzeljétek, nem csak "fal duma", nem szingli minden hostess (sem).

2. Ez munka! Darabra fizetnek. Jobb napokon 120+ embert szólítok meg. Nem azokat, akik tetszenek. Azért mert megszólít a hostess és beszélgettek, még ne vegyél rá mérget, hogy esélyes vagy.

Ha te szólítod meg, az ingyen pénz, nem kell érte küzdeni.

3. Ez még mindig munka! Ha nem vásarolsz/szerződsz, az csak időrablás. És szimpatikus se leszel.


4. Naponta többen bepróbálkoznak, van aki bunkón, van aki nem. De pár nap után beleunsz, hogy egyesek azt hiszik, szabad prédának dobtak oda kanos pasiknak. Hát nem!

És innentől senki se lesz szimpi, aki munka közben leszólít.

2016. júl. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Huu, de meg vagyunk lepődve, egy újabb csaj, aki értékelné a pasi bátorságát..."


Benne van a kérdésben, hogy MUNKA KÖZBEN van a lány.


Nem értem miért olyan meglepő, ha munka közben nem szeretik az emberek, ha nem odavaló dologgal zargatják őket? Jelen esetben a munkája a hostesskedés. Még ha munkájába vág is, hogy férfiakkal beszélgessen, akkor is zavarod a randitémával, mert kénytelen szabadkozásba kezdeni a MUNKAIDEJÉBEN, amitől kínos irányba fordul a beszélgetés. Nyilván nem fogadhat el minden randira hívást, csak hogy szabaduljon a témától.


Ha le akarod szólítani, várd meg munka után. Bár ettől még nem biztos, hogy örülni fog neked, hiszen - ahogy az utcán leszólítás esetén is - csak a külseje alapján akarsz valakit randira hívni, amit nem mindenki szeret.

2016. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 bezzeg mi vágjunk jó képet ahhoz hogy leszólítasz az utcán? Hát köszi, de inkább kímélj meg, tartsd tiszteletben te is az időnket! :)
2016. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!