Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig az ilyenekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ilyenekbe futok bele? Kezdem azt érezni, hogy valami nagyon nem stimmel velem.

Figyelt kérdés

Szerintem még soha nem volt "normális" barátnőm. Persze a normális mindenkinek más. Röviden leirom. Első barátnőm azt mondta "élni akar". Előtte tök normálisnak tűnt. Utána egy alkesz ribizli lett. A másik már depis volt akkor is amikor megismerkedtünk, egy ideig megvoltunk aztán megtetszett neki más, nem jött össze de közben szakitott velem aztán ki akarta nyirni magát, stsb, stb.. az egyik pszichopata és fenyeget hogy miért nem foglalkozok vele. Amikor letiltottam facebookon, csinált egy másik pofilt és visszasirta magát. Ezt eljátszotta 2x. Harmadik után nem engedtem vissza mindegyik profilt tiltottam és utána sms-eket irogatott.

A másik az a tipikus ribizli és sir, hogy miért nem szereti senki és miért nem veszik komolyan. Próbáltam elmagyarázni neki finoman, normálisan de erre az volt a válasza, hogy ő ilyen és nem érdekli mit mondok ebben.

A következőnek állandóan birósági ügyei vannak elég komoly dolgokban. Drogozott is keményen és egy országszerte ismert emberülési ügyben érintett volt. (ezek utólag derültek ki)

A következő eleinte aranyos volt, de eljutottunk egy szintre ahonnan nincs tovább csak a szeretlek meg a micsinálsz. Nagyon-nagyon buta a lány, középiskolát is 1-2 évet végzett csak el, nem is akarja és a szüleinek is igy jó minden. Aki tényleg egy tündéri lány és ő kezdeményezett, nagyon megkedveltük egymást, róla meg kiderült, hogy 220 km-re lakik és van egy "barátja" akivel nem tud szakitani különböző okok miatt...

Volt amelyik csak szexelni akart. Majdnem belementem azzal a reménnyel, hogy hátha lehet belőle több is de rájöttem, hogy kizárt, igy aztán nem.


És akkor még ne adjam fel? Szerintem nem nekem találták ki a kapcsolatokat. Pedig tényleg nem lenne semmi különleges elvárásom szerintem.


Ja igen, még igy a végére annyit, hogy elég sok olyan lánnyal beszéltem akik egyébként számomra nagyon érékesek, de mindegyiknek volt barátja. Fele olyan, hogy panaszkodik a párjára de nem tud vagy nem mer változtatni.


(bocsi de nincs hosszú i-m)


Nálatok mik a tapasztalatok? Ennyire bevonzom ezt a dolgot vagy tényleg itt tartunk?


2016. júl. 8. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg érte, de erre csak annyit tudok mondani, hogy neked legalább jutott valami... bármi.
2016. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én szívesen elirányítalak bármelyikhez. Mondjuk a pszicho? :D De ha nem írsz vissza neki fészen, megkésel!

Vagy a kis iskolázatlanka... nagyon szeret dugni de ezen kívül máshoz nem igazán ért. Főzni nem tud és nem is akar, iskolával ugyanez a helyzet.

2016. júl. 8. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz a helyzeted, te legalább ki tudsz alakítani kapcsolatokat. Én neten próbálkoztam párszor, de néhány levélváltásnál tovább nem jutottam.

Idő kérdése, és összefutsz egy normálissal. Sok sikert!

2016. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a világ tele van ilyen kretenekkel, csak az a kérdés, kit mennyire sikerül megismerni. Hihetetlen nők és pasik rohangásznak az utcán... egy srác barátomról kiderült, hogy az anyja meggyilkolását tervezgeti évek óta és pszichiáter kezeli, az előző pasim kidobott, majd hetekkel később megjelent, hogy folytatná... Nemet mondtam, de bezárt egy szobába és azt mondta, végig kell néznem, ahogy megöli magát. Órákkal később a sebészeten ültem és miközben engem varrtak össze, az életemről gondolkodtam. (A srác olcsóbban megúszta, a szinten lakók rám törték az ajtót és kimentettek, én sérültem meg jobban, amikor megpróbáltam megakadályozni, hogy kárt tegyen magában.) Ne add fel, azért léteznek még normális emberek, de alaposan kell ismerkedni, én sokszor 1-1 előjel után már menekültem ezek után. XD
2016. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze egyértelmű. Elég nehéz nemet is mondani és elgondolkodsz, hogy vajon jó döntés volt-e.
2016. júl. 8. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egy főre jutó hülyék száma kettő.. Szóval ez normális dolog, szokd meg. Értelmes neked is tetsző szingli csajt kifogni akinek te is nagyon tetszel és térben időben találkoztok ,az olyan mintha szenesvödörben keresnél gyémántot.Arra is van esély matematikailag.

Meg kell szokni a bolondokkal való együttélést és viccnek kell felfogni,vagy ha ügyes pszichológusnak képzed ki magad ,akkor meg kell tanulni alakítani őket, hogy kicsit elviselhetőbbek legyenek. Vagy maradsz egyedül ,az se rossz ám!

2016. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vagy a kis iskolázatlanka... nagyon szeret dugni de ezen kívül máshoz nem igazán ért. Főzni nem tud és nem is akar, iskolával ugyanez a helyzet."

Ő pl tökéletes nő. Főzni kb egy nő sem tud már manapság, de van kismillió kajaházhozszállító cég,meg a férfiak is szerethetnek főzni,iskolázás sem kell,mert akkor meg elszáll magától a nő ha már van diplomája és lenézi a férfit,akinek pl van egy szakmája szóval ez is előny. Dugni meg szeret az a legfontosabb. Ideális kombó.

2016. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Attól hogy iskolázott, nem mindenki száll el magától, bár van benne igazság. De azért jó lenne valami, hogy tudjon dolgozni. Kajaszállító cég nincsen. Vidékről beszélünk. Én szeretek főzni és tudok is de nincs időm mindenre. Amúgy meg nem azt mondom hogy minden nap de legalább hétvégén. Nem is az a gond hogy nem tud hanem nem is akar. Ha neked annyi elég, hogy otthon tesped valaki akit néha meg lehet dugni, akkor egészségedre. Nekem ez kevés.
2016. júl. 9. 08:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezen a leíráson jót nevettem :D Egy gond van csak szerintem, hogy rossz helyen keresel. Miért állsz le olyanokkal, akikről látszik, hogy sem a gondolkodásotok, sem az értelmi szintetek nem egyezik? Olyan mintha csak ennyire tartanád magad, ezért bárkivel összejössz, aki igent mond rá.
2016. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor ott a baj. Az igényeid nagyon magasak és gondolom nem te vagy a milliomos brazil szappanoperából kipattant csábító kockahas herceg,szóval be kell érned a kevésbé top bigékkel, vagy maradni egyedül.Mondjuk még mindig ezerszer jobb neked mint itt sokaknak, akiknek évek hosszú sora alatt senki nem áll szóba és lepattint.


Nekem pl az említett "iskolázatlan" lány aki otthon ül és meg lehet dugni ,nem nyavalyog hogy fáj a feje, ideális lenne. Amúgy biztos vagyok benne hogy pozitiv ráhatással ,ha nem utálja a párját teljesen, akkor rá lehetne venni hogy vasárnap együtt(!) összedobjatok egy félórás nem bonyolult kaját.Lehet nevelni bárkit kedvesen,ha ez otthon elmaradt.


Amúgy az van hogy a főnyeremény csajokat kb már 10enévesen lefoglalózzák ,aztán ahogy telnek az évek egyre kevesebb marad. Úgy mint a piacon: nyitásra azért toporognak ott,mert akkor a legszebbeket gyorsan berámolhatják,de ahogy közeledik a záróra már csak az ütődött fonnyadt gyümölcs marad a későn érkezőknek.De belőlük is lehet jó kompótot csinálni :D

2016. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!