Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi nem stimmel velem?

Figyelt kérdés

Mielőtt még félreértés esne, elmúltam már 23 és volt hosszú kapcsolatom, több is. Az útóbbi időben valamiért mégsem akar összejönni nekem egy kapcsolat sem. Sajnos elég válogatós vagyok, de mindig azzal jönnek a nők, hogy maradjunk csak barátok, ami tudom pontosan, hogy mit jelent. Az a helyzett, hogy elég érzékeny tipus vagyok a szerelmi ügyekben, próbáltam egy ideig, hogy legyek boldog egyedül is, de nem igazán akart müködni (ezt barátok és pszihológus tanácsára tettem). Az útóbbi időben sok volt az egyéjszakás kaland s gondoltam azis kicsit befolyásolja a mostani helyzetem, hogy egyrészt nem találom a helyem, s a csajok a dugásnál többet nem akartak tőlem. Mielőtt bárki is azt feltételezné, hogy minden nővel rosszúl bánok az már előre is tévedett. Szükségem volna tanácsokra, hogy hogyan boldoguljak egyedül is és ne legyek túl érzékeny a szerelmi ügyekben, mert kezd kikészíteni...

Előre is köszönöm a válaszokat



2015. szept. 16. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

élvezd az egy éjszakásokat és majd valamelyik ragaszkodni akar...

Nekem sem jön össze egy tartós sem a csak barátoknál megrekedünk... az elmúlt 1 évben volt 1 csaj barát extrákkal meg vagy 4 legyünk csak barátok bár igaz ez vegyes felállásban aki engem akart azzal én nem tudtam elképzelni akit én akartam az velem nem tudta elképzelni...

van ilyen nyitott szemmel járok egyszer szembe jön velem az utcán

2015. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda nem lehetsz, ha hajlandók veled szexelni a nők, de nem nézel ki elég jól ahhoz, hogy mások előtt is felvállaljanak.
2015. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam, nagyon érzékeny vagyok és férfiként ebből a szempontból egy csődtömeg vagyok. Nagyon vágyom már arra, hogy egy nő mellett kelljek minden reggel és méjjen a szemébe nézhessek. Most is szerelmes vagyok egy lányba akinek mindenem odaadnám, de csak barátkozni akar velem és ez az útóbbi kijelentése nagyon megviselt, mivel úgy feküdtem le vele, hogy már voltak elvárásaim vele szemben a közeljövőben
2015. szept. 16. 20:21
 4/10 A kérdező kommentje:
2. egy 10es skálán 8,5 adnék magamnak :) önbizalmam van, csak megszeretnék szabadúlni ettől az érzékeny oldalamtól, hogy végre élhessek, úgy ahogy én szeretnék
2015. szept. 16. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
a "hejesírásodon" javíts kicsit, de én tökre örülnék a te helyedben, h ennyi csaj megvan. :) bár értem én a bajodat, de ha belegondolsz, h mennyien örülnének egy punci látványának is. :D
2015. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én ha nagyon odateszem magam, elég hamar kapok puncit, de egy idő útán már beleuntam és inkább egy őszinte szeretlekre volna szükségem
2015. szept. 16. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
na látod, én ezért szoktam mondani, h b**zhatja a külsejét, jó az, addig, míg le nem csapol vkit vele, de utána már vmivel fenn kell tartani az érdeklődést. Ezért jobb, h nem vagyok egy Adonisz, így belsővel kell fenntartani a másik érdeklődését. :) És ezért rosszabb a szupercicis, szupertestű, szuperjóképűeknek, mert full sötétek többnyire. :) Azt veszel ebből magadra, amit úgy érzel, h igaz rád.
2015. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mivel nem az én ingem nem veszem fel. Nem minden esetben van ez igy ahogy állitod, de azért köszönöm, hogy megosztottad a véleményed, de sajna eddig nem igazán kaptam arra választ, hogy hogyan könnyitsem meg napjaim :)
2015. szept. 16. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, engem az első érzelmileg használt ki -meg egy pár női haver is-, a többi csaj meg testileg. Mielőtt engem is félreértenének: férfi vagyok! Igen, a nők között is vannak, akik testileg kihasználják a férfit. Nyilván felnőttként én is akartam. De tartós kapcsolattal egybekötve. Utóbbi tényező nekik viszont nem kellett.


Pedig épp ez a pláne, hogy elmélyült, tartalmas lélek vagyok, és humorom is van, figyelmes vagyok és gyengéd, plusz gyermekszerető. Mindez nem kellett a nőknek. Csak a testem. Vagy hogy érzelmileg kihasználtak. Tapsvihar. No nem panaszból mondom, csak hogy reflektáljak a kérdezőre.


Szóval kérdező, szerintem nem veled a baj, a leírásod szerint.

Egyszerűen csak keresni és keresni kell, egyszer csak ráakadunk egy normális+tartalmas nőre, aki szabad is, és passzol hozzánk. Tartósan.

2015. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mivel úgy feküdtem le vele, hogy már voltak elvárásaim vele szemben a közeljövőben"


Kérdező, ezt viszont nem értem. Miféle elvárásokat támasztasz? Megdugod a csajt, és egyből sorolod neki, hogy

"Kedves "bige", szülj nekem három gyereket, akiről gondoskodhatok, és akit dédelgethetek, meg játszhatok velük, plusz maradj velem életfogytiglan, ezen felül minden nap cirógatást kérek és szerelmi vallomást"??


Vagy hogyan érted? Bocs, ha félreértelek... Az a biztos, ha inkább elmagyarázod. Ha szeretnéd. Engem érdekel. Ha így érted, akkor tényleg nem árt "gyúrni" a lelkivilágádon.


Bár értékes dolog a gyengédség, és az érzékenység, rám pozitívan jellemző oly módon, hogy a kellemesre, tartalmasra vagyok nagyon érzékeny és ezekért hálás, míg a lelki fájdalommal szemben átlagon felül ellenállás, edzettség jellemez engem, valamint kiegészítem megnyilvánulásom határozottsággal, amikor szükséges, plusz elégedettségel, bizonyos értelemben középúttal, és AMENNYIRE LEHET: elsősorban ADNI kell annak a személynek, akit a szívünkbe fogadunk, ám legfeljebb minimális elvárásunk lehet.


Ha szeretsz valakit, önmagában megelégedés, ha megkapod a minimumot: a túlélési lehetőséget és hogy nem bánt a másik ember téged. Elvárni nem kell mást. Na jó, egy párkapcsolatban az a normális, ha van kölcsönösen elégedett szexualitás is. De ennyi.


Arra helyezd a hangsúlyt, hogy megadod a másiknak, ami a józan ész keretein belül jár neki és egyben amire vágyik az illető.


Amikor mégis kapsz valamit, amit szeretsz, az meg ráadás. Önmagában adni jót annak, akit elfogad az ember valamilyen szinten: adni eleve öröm.

2015. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!