Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha szörnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szörnyen kettős személyiségem van kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Egyrészről vágyom már egy komoly kapcsolatra, ahol kölcsönösen szeretjük egymást, és megbecsül a pasi, nincsenek örökké drámák. Másrészről viszont nagyon szenvedélyes és perverz vagyok, és ahogyan eddig tapasztaltam, az igazán rendes fiúk visszafogottak az ágyban is sajnos. :(


Emiatt eléggé kínlódom, mert akik tetszenek, azok csak szexet akarnak, akiknek meg én tetszem, azok nem elég vadak. :S


Mi lenne a megoldás?

20L


2016. júl. 9. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
meg kell találni a számodra tökéletest
2016. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mik a perverzióid?
2016. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki rendes, de a szex terén nem visszafogott. Van ezer ilyen, szerintem mindjárt kapsz is pát privátot.
2016. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az most mindegy. De pl. az egyik exemmel is az volt a gondom, hogy nem tudott olyat csinálni, hogy pl. csak úgy letepert, vagy felvetett volna valamit, hogy próbáljuk ki.
2016. júl. 9. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy én pont a másik oldalról, de ugyanebben a cipőben járok. Vágyom valakire, akivel lehet komolyabban tervezni és akár közös jövőről beszélgetni, érdemben közös programokat szervezni, de egyúttal az ágyban mindkét fél felszabadultan és jól érzi magát, és megoszthatja a másikkal a perverz vágyait és elengedheti magát. Ilyen ez a világ :)


21/F

2016. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem meg sok lány barátnőm ilyen és nehezen találunk ilyen pasikat:D
2016. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az baj, ha visszafogottak. A szex perverzen, mocskosan isteni. Keress olyat, aki megkefél istenesen. Valamit valamiért.
2016. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazad lehet. De nálunk mikor ez terítékre került elég volt, hogy normális emberi módon beszélgetve el -el csöppentett infómorzsákkal rávezetett nem megbántva, hogy néha nem ártana ha vadulnék. F/25
2016. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!