Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz ebből az ismerkedésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből az ismerkedésből valami vagy vele se fog összejönni semmi?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a badoo társkeresőről egy sráccal aki képek alapján szimpatikus volt és azért írtam neki. Ő kezdeményezett akkor. Kb. 1 hónapig minden nap beszélgettünk főként ő kezdeményezte a beszélgetéseket. Úgy éreztem ő az egyetlen a többi érdeklődő közül akivel többnyire egyezett az érdeklődésünk. Ő is egy kicsit ez a visszafogottabb szeret kirándulni fotozni rajzolni. Első találkozáskor kirándulni vitt de kicsit messzebb ahol lakok. Minden jo volt a végén megcsókolt és azt mondta szeretné ha a jövőben én lennék a barátnője. Még ott kérdezte hogy mikor találkozunk legközelebb. Egy hét múlva újra találkoztunk de ahova akart vinni nem tudtunk elmenni így odamentünk ahol lakik. Azt hittem csak iszunk vmit és megyünk vmerre de ott maradtunk és hát bepróbálkozott a szexel de én nem akartam igy nem történt meg. Ezután már nem kérdezte h mikor találkozunk legközelebb. Én kezdeményeztem a harmadik randit és nála találkoztunk megint. Úgy alakultak a dolgok hogy lefeküdtünk utána meg a haverjával 3man elmentünk vmerre. Azóta nem beszélgetünk minden nap nem ir mindig. És azt se kérdezte meg h mikor találkozunk legközelebb. Fontosak a barátai szeret azért bulizni néha.Nem tudom most mi van köztünk nem érzem h tényleg kapcsolatot szeretne komolyan gondolja ezt az ismerkedést hiszen nem nagyon érdeklődik. Előtte találkoztam egy sráccal aki nem jött be szval hagytam. Van még egy srác aki viszont messze lakik de szeretne találkozni viszont nem szeretnék távkapcsolatot. A harmadikkal meg többszöri próbálkozás után sem jött össze a találkozás vizsga miatt és most h szeretne ujra sztem nem fog semmi lenni mert nem is érdeklődik. Nem tudom de amióta vége lett az első kapcsolatomnak hiába szeretnék ismerkedni vagy élőben mégse tetszik az illető vagy csak szexet akarnak vagy átvágnak mert mégis van barátnőjük.
2016. júl. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyalkalmas partnereket keresnek, téged sikerült kibeszélnie a bugyidból
2016. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megdugott oszt csá!
2016. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb amit az előző válaszolók írtak, ennyit akart, megkapta, köszöni.
2016. júl. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ez így.Neten nem mindenki örök szerelmet keres.
2016. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!