Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan megnyerő jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan megnyerő jó személyiség egy kövér csúnya anyagi nehézségekkel küzdő fiúnak ami miatt a csinos nők versengenek érte?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Álmaidban biztos :D

Én csinos nőként mondom,hogy a kövér,csúnya pasikat messziről kerülöm.Ha én veszem a fáradtságot,hogy edzek és vékony maradjak,akkor szintén sportos pasit fogok választani.Azt meg főleg utálom,ha valaki csak elvár,de semmit nem tesz cserébe.Pl te lusta vagy lefogyni,de a csinos csajok álljanak sorba érted...

2016. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem is a kérdésre reagálnék, de engem pont a #1 típus taszít. :D Tipikusan az a fajta a nő, aki akkor sem kellene, ha nem lenne más.
2016. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
#2 nyilván mert te is dagi vagy és fáj az igazság :) Miért lennék olyan pasival,aki szexuálisan nem vonz?Ne legyünk már álszentek,ha nincs külső vonzalom,akkor max barátság lehet a dologból.
2016. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
1.es Egy egoista beképzelt aki el van szállva magától, most nincs senkie álmodozik "szintén sportos pasit fogok választani". Addig meg kiteszi mindenét a fél világnak, s hülyíti az embereket, éés persze osztja az okosságot leszűrve abból amit ő tapasztalt általánosságba annál a több tucat férfinél. :D
2016. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

"#2 nyilván mert te is dagi vagy és fáj az igazság :) Miért lennék olyan pasival,aki szexuálisan nem vonz?Ne legyünk már álszentek,ha nincs külső vonzalom,akkor max barátság lehet a dologból."


Nekem nem fáj semmi. Épp azt mondtam, hogy az ilyen nőktől a hideg ráz. Nem azért, nem szereted, ha valaki túlsúlyos. Mindenkinek szíve joga megválogatni, ki tetszik neki. A gond az veled, hogy rettentően el vagy szállva magadtól és azt hiszed, te jobb vagy valamiért, értékesebb, csak mert mondjuk jó alakod van. Na az ilyen emberektől vagyok rosszul.

Lehetsz bármilyen szép, ha a személyiséged ilyen, maximum "zsák a foltját" módon majd bevonzol egy hasonlóan sekélyes figurát, akivel kb testi lesz a vonzalom. Én egy nőbe nem szeretek bele a külseje miatt... pont a személyisége fog meg, vagy taszít.

2016. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Én vagyok az egoista,mikor a kérdező arról álmodozik,hogy versenyeznek érte a csinos nők,miközben ő kövér és csak tesped otthon?És várja a sült galambot,de a sport büdös neki?Hagyjuk már..

Mindegy,gondoljatok rólam,amit akartok,akkor sem fogok csúnya pasival járni.De szerencsére nemis kell:)

2016. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elírtam. "Nem azért, mert nem szereted, ha valaki túlsúlyos."*


Amúgy a kérdező tényleg hülyeséget kérdezett. :D

2016. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem létezhet. A mai világban csakis a külső számít első körben a lányoknál. Ha nem ütöd meg a mércét, akkor meg sem akarják tudni, milyen a belsőd. Ezt tapasztalatból írom.
2016. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Kövér ember lelkileg sem egészséges. Ez is egy jel és zavaró. Igen.
2016. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem...Ez a "megnyerő személyiség" tulajdonság ÖNMAGÁBAN nem képes elvarázsolni a nők nagytöbbségét,csak olyankor hasznos,ha azért más tulajdonságok is társulnak mellé...Pl. pénz,vagy még inkább az előnyös külső...
2016. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!