Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető hogy egy férfi külső miatt nem kelt vonzalmat a nőkben vagy ez csak személyiség függvénye?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy ha valakinek jó a személyisége, akkor lehet bármilyen a külső fognak hozzá vonzódni a nők, de nemrég hallottam hogy ez bizony külső függvénye is lehet, tehát a személyisége jó, de külső nem és ezért nem lesz vonzalom
2016. júl. 4. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul hitted. Nagyon rosszul.
2016. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Sőt, kizárólag a külsőn múlik, hogy egy férfihoz mennyire vonzódnak a nők.
2016. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem csak a külsőn múlik. Például én utálom a kinyalt, kikent meleg utánzatokat... pedig stílusosak és helyesek, de hányingerem van tőlük.
2016. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Is-is.


Ahogy te sem vonzódsz egy jófej csajhoz, ha külsőre nem jön be, és nem kellene kapcsolatra egy cicababa, akinek a jelleme egy veszett pitbulléval vetekszik.


A vonzalom összetett dolog, a külső, a mozgás, a beszéd, az intelligencia, az illat, de még az öltözködés is befolyásolja, hogy bejössz-e valakinek.


Csak arra alapozni, hogy jó a személyiséged, ezért úgy is vonzó leszel, teljes tévedés. Nem árt kihozni az adottságokból a legtöbbet.

2016. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez hülyeség!En kifejezetten dekorativnak mondott lany vagyok!Masok megvannak dobbenve mindig a választásaimon!Mert nem a.kifejezettem jo képű pasik azok ,akik felkeltik az érdeklődésem!Nekem személyiség függő!Idővel kezd el valaki érdekelni es nem külső alapján!Amugy az altalaban hu de jo pasinak mondott ferfiak nem is vonzanak egyaltalan!
2016. nov. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!