Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők azt mondják hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők azt mondják hogy egy kövér pasival is a bensője miatt nem jönnének össze mert ez igénytelenség akkor az alacsonyabb pasiknál mi az indok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 16:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
170 cm vagy alatti
2016. júl. 11. 16:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést...
2016. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

A magassarkú cipőt szokták felhozni kamu indoknak. (azért röhej, hogy a nők komolyan gondolják, egy ruhadarabhoz kell találniuk megfelelő párt)


Az igazi oka a genetika és státusz. Szép, egész utódokat akarnak maguknak, aki magasra nőtt, annak nyilván jobbak a genetikai adottságai, emiatt ösztönösen a magas férfiakhoz vonzódnak a nők. Plusz a magas férfit lehet mutogatni, a többi csaj irigykedik.

2016. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Alacsony fiúk! Kampányoljatok a magassarkú ellen! :D
2016. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
A nők azt hazudnak amit akarnak. amúgy nem kell ennyire kaparni értük, a legtöbbjük bizonyitottan felszines pénz éhes, s hogy jobban lebontsam ezt a képet, sok lány semmit nem csinál, ülnek a trónon hercegnőnek képzelve magukat, dolgozni nem akarnak, a pénz az mindig jön csak úgy.. lehúzni pár lúzert, s az a szomorú hogy igy jutnak be helyekre, igy érnek el dolgokat, amiket nem érdemelnek, mert valójában semmit nem tettek érte. oké elmondják hogy szépek meg csinosan öltözik, de ezen kivül ?. Nem kell annyira sajnálni őket. Ne hallgass rá mit mondanak, az a lényeg h magadra légy igényes. ha meg annyira kanos vagy járj krvázni
2016. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak 170 alatti pasikkal volt dolgom es imadtam oket. :)) hozzajuk vonzodom. 165 vagyok amugy. Engem zavar, ha mar egy fejjel magasabb nalam a parom.


23N

2016. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#5


Jó lenne, ha nem írkálnál baromságokat a százalékommal "more.

2016. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Na várj more akkor mingyár lepontozlak :D
2016. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8


Te is kaptál egy duplást, szóval... (bár a fentire mindnképp kaptál volna)

2016. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lesz..m a magasságát, ha a többi rendben van.A lényeg, szeressem és szeressen.Tőlem amúgysem nehezebb magasabbnak lenni.
2016. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!