Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, belegondoltatok már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belegondoltatok már, hogyha nők lennétek, mennyivel egyszerűbb lenne ismerkednetek?

Figyelt kérdés

Elég lenne csak sok emberhez odamenni, és a legtöbb valószínüleg igent mondana, egész háremet lehetne fenntartani.

Vagy neten meg kapnánk napi nem tudom hány levelet, itt is elég lenne egy ügyes kérdést kiírni és ennyi. Csak válogatni kellene.

vagy egyszerűen elkiáltanánk hogy "Szexet akarok!" és ugrana mindenki a lehetőségre.


Csodálom hogy a nők nem élnek ezekkel a lehetőségekkel.



2016. júl. 11. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Igen.


De mondjuk férfiként annyival jobb hogy én választom kihez megyek oda. Férfiak képzeljétek el, hogy napi szinten odamegy hozzátok akár több dagadt és/vagy csúnya lány ismerkedni. Nem lenne jó érzés, igaz?


Igazad van abban kérdező, hogy férfiként nehezebb ismerkedni, de ne csak rinyáljunk: Nézzük a jó oldalt. Ami mondom az, hogy legalább te döntheted el hogy kihez mész oda. És te csak olyannál kezdeményezel aki tetszik is. Míg a nőknek el kell viselnie tömérdek olyan férfi kezdeményezését is, aki első látásra vagy az első mondata alapján nem jön be nekik


25/F

2016. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező ott erősen vérzik a dolog, hogy a normálisabb nője nem elégszik meg a csak szexel.
2016. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 De a válogatásból azért lehetne megfelelőt/a legjobbat találni :D


Még annyit, hogy nem rinyálásból/sajnáltatásból írtam ki a kérdést, mielőtt valaki félreértené :)

2016. júl. 11. 21:02
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Így sem volt soha nehéz.

Nők között pedig kevés, akinek elég a szex és beéri bármilyen jött-ment alakkal, aki útba esik.

2016. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
te is csak a kis fszodig látsz aztán csodálkozol hogy nincs nőd...
2016. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha nők lennénk, akkor nem lenne egy férfi sem. Kihez mennénk oda?
2016. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mert egy nőnek tisztálkodnia is kell szex után, nem elég csak ledörzsölni neki, így teljesen érthető, hogy nem mocskoltatják be magukat olyan gyakran, és az arra méltatlanokkal.
2016. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, te annyira agyatlan, sötét, ostoba ember vagy...
2016. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én pasizós csajszi voltam férjem előtt (felszedős és nem szexelős jelleggel), de nekem sem jött össze egy csomó pasival. szóval nem nagyon hiszem hogy reális a gondolatmeneted. Pedig nem vagyok elvileg csúnya sem. 162cm/50kg szőke hosszú haj kék szem, sportos.
2016. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Belegondoltál már, ha villamos lennél, hányan belédférnének?
2016. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!