Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, belegondoltatok már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belegondoltatok már, hogyha nők lennétek, mennyivel egyszerűbb lenne ismerkednetek?

Figyelt kérdés

Elég lenne csak sok emberhez odamenni, és a legtöbb valószínüleg igent mondana, egész háremet lehetne fenntartani.

Vagy neten meg kapnánk napi nem tudom hány levelet, itt is elég lenne egy ügyes kérdést kiírni és ennyi. Csak válogatni kellene.

vagy egyszerűen elkiáltanánk hogy "Szexet akarok!" és ugrana mindenki a lehetőségre.


Csodálom hogy a nők nem élnek ezekkel a lehetőségekkel.



2016. júl. 11. 20:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Igen, tinikoromban én is belegondoltam ebbe, de végül soha egy percig sem kívántam cserélni a csajokkal. Jobb volt nekem így. Vadászni, cserkelni, és nem várni, hogy talán most már észrevesz a szomszéd Péter.
2016. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz belegondolni. Ezzel a szakállal, nem hiszem, hogy sikeres nő lennék.
2016. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Vicces, mert én meg azon gondolkodtam, hogyha férfi lennék, mennyivel könnyebb dolgom lenne :D Baromi jó pasi lennék :D

18/L

2016. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
#13: Lol pont ugyanerre gondoltam :'D
2016. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Mitől lennétek ti olyan jó pasik? :D

Tini korában mindenki eljátszik ezzel a gondolattal. Szomszéd kertje mindig zöldebb. Meg kell hagyni, a női oldalát párkapcsokati kategoriában nem értem, miért hagyná ott valaki a női lét lehetőségeit? Férfiként sok mindenben előnyünk van, de az alkalmi partner keresésben biztos nem.

2016. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
És milyen egyszerű lenne a meló. Kitenném a mellemet bikiniben a yt-ra, játszanék valami felkapott játékkal, és 1-2 óra alatt megkeresném a minimálbért támogatásokból...
2016. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
#15 már attól is jó pasik lennének, hogy nem itt sírnak-rínak. :)
2016. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Köszi utolsó, pontosan! :P A női lét lehetőségeit túlmisztifikáljátok. Ki akarná kitenni a melleit, hogy utána senki se vegye komolyan? Miért játszanék olyan játékokat, amiket alapjáraton nem élvezek, csak hogy pár hülye csorgassa a nyálát? :D

Nem én pontosan tudnám, mi kell a nőknek :D És elég lenne edzeni járnom (amit meg most is csinálok), viszonylag normálisan kezdeményezni egy jó frizurával és le se tudnám vakarni a csajokat :D

18/L

2016. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
persze, h engem dugjanak a férfiak, hát elég volt a börtönben köszönöm szépen, nem kérek ebből
2016. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én ezen az oldalon csak olyan pasit láttam, aki belegondolt, a szerencsétlenebbje le is írja.
2016. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!