Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Utcai" leszólítás, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Utcai" leszólítás, szerintetek melyik a legjobb nyitás?

Figyelt kérdés

1. Valami hagyományos kérdés, pl. hogy jutok el ide vagy oda, merre van ez vagy az stb.


2. Megmondani a lánynak konkrétan hogy "Bocsi, de muszáj voltam idejönni, mert szimpatikus vagy, és szeretnélek megismerni. "


3. Az 1. és 2. keveréke, hogy először az 1. majd mondani hogy "jó igazából csak vicceltem, tudom hogy merre van, csak 2. "


4. Valami szituációhoz illő, pl ha ül egy padon, akkor megkérdezni hogy mire vár egyedül, vagy random ami eszébe jut az embernek az adott helyzettől függően.


Szerintetek melyik a legéletképesebb ezek közül? sorrendet is írhattok.



2016. júl. 11. 23:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
87%
Nekem a 3. jönne be a leginkább.
2016. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

1. Gagyi, mert azt hiheti, hogy rohansz és utána úgyis át kell kötnöd a beszélgetést más témára, ami nem mindig egyszerű.

2. DIrekt nyitás a neve. Általában ajánlják a sikeresebbek. De csak akkor, ha instant randira hívod valahova azonnal, nem facebookot kérsz, hanem max ha nem ér rá, telszámot, hogy lebeszéljétek a randit.

3. Nem ajánlott.

4. Nem ajánlott.


Szerintem a direkt nyitást gyakorold.

2016. júl. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
81%

Mosoly és szemkontaktus. Utána jöjjön, h mit mondasz, ami igazából mindegy is.


Nekem a 2. jobban tetszik, mert azt mutatja, hogy olyan vagy aki megküzd azért amit akar.:D


Ha padon ül meg, ülj le mellé, mondd neki "bocsi, hogy késtem, élőben sokkal jobban nézel ki".:DDD

2016. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

A 2. a leghatásosabb :)

20L

2016. júl. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Ezért nem ismerkedik 1 fiu se mert nincs egy elterjedt egységes lekérdezési forma, fogalma sincs az embernek mit kérdezzen, miért nem lehetne logikusan megkérdezni egy illetőt hogy: Szia, van kedved ismerkedni?- eldönti van e kedve ha van-folytatódik a beszélgetés- ha nincs akkor abbamarad, és ha folytatódik már valószínüleg bejössz neki vmennyire, meg nyitott feléd, ha mindenki ezt használná, egyszerü lenne az egész, és megjönne az önbizalma sok embernek.
2016. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
de az 5-ös válaszomhoz írva vmiért a lányoknak vmi speckó lekérdezés szükséges, kitalálni a semmiböl mi a jó neki, mi illik hozzá, és a vége azlesz hogy nem történik semmi, mert a lány elvár tőled olyat amiröl fogalmad sincs.
2016. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 cukilányka 0.0 ***** válasza:
69%
Bocsi, van cigid? Buszjegyre kéne!
2016. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, jöhetnek még :)

Mentek a zöldek :) Még cukilánykának is, mert most jó kedvemben vagyok :D

2016. júl. 11. 23:42
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen mindegy. Csak a kinézeteden múlik a sikered.
2016. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csakis a 4.

Számomra sokkal szimpatikusabb az, ha beszélgetünk egy ideig, és UTÁNA kér elérhetőséget/nevet/randit, mert így feltételezem azt, hogy nem csak beletartozom abba a 80%-a, akit külső alapján elvinne egy körre, hanem szimpatikusnak, értelmesnek, érdekesnek tart.

2016. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!