Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek bulikba lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek bulikba lányokkal ismerkedni, ha otthonülős srác vagyok, és nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Mostanában gondolkodtam, hogy buliban egész szépen lehetne csajozni, halászni a zavarosban, csak egy gond van: nem tudok kivel elmenni bulizni, mivel nincsenek igazából barátaim, egyedül meg nem látom értelmét, hogy csak úgy kóvályogjak össze vissza. (egyébként eddig igazából nem is voltam bulizni.) Na meg egyedül nehezebben menne a csajozás is, mintha lennének haverok, akikkel egymást támogatnánk, meg lánycsoportokat is úgy lehet egyszerűen nyitni, ha mi is többen vagyunk.

Szerintetek mit tudnék csinálni, hagyjam ezt a bulizósdit a francba, vagy menjek el egyedül valahova, lesz ami lesz alapon, vagy pedig szerezzek barátokat, ami nem könnyű, meg nem is tudom honnan szerezhetnék. (munkahely kilőve, mindenki legalább 3-4 évvel idősebb nálam.)



2016. júl. 7. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
" (munkahely kilőve, mindenki legalább 3-4 évvel idősebb nálam.)" Hány éves vagy, hogy 3...4év gond?
2016. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan otthonülös srác vagy, akkor vagy mondj le az otthonölüsségröl vagy fogadd el, hogy sok lehetöséget (örülj ha nem mindet) hagysz ki.
2016. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, csak páran vannak akik 3-4 évvel idősebbek, a legtöbben viszont tényleg semennyire sem az én korosztályom már.
2016. júl. 7. 20:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire magadnak való vagy próbáld meg ebből kihozni a maximumot. Lehet, hogy egy hasonló kaliberű lánnyal hoz majd össze a sors. Járj el olyan helyekre ahova nem "gáz" egyedül megjelenni (edzőterem, könyvtár, vmi nyugisabb beülős hely, könyvtár stb.). Nem csak szórakozóhelyeken vannak lányok. Ha meg nincsenek barátaid, a munkahelyen biztosan van olyan akivel jól kijössz és tudsz vele programokat szervezni, ne zavarjon már pár év. De te magad is kereshetsz olyan kisebb nagyobb közösséget, ahol hasonló érdeklődésűek vannak. Lehet ez egy tanfolyam, vagy önkéntes munka, vagy valamilyen sportegyesület. Hajrá!
2016. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz? 20/L
2016. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha otthonülős vagy nehezen fogsz hosszútávon kijönni egy olyan csajjal aki meg bulizós, akkor már inkább ismerkedj neten.
2016. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

szerintem tudod a választ.


menj egyedül, akármilyen kellemetlen.


nekem is az, mégis csinálom. felül lehet rajta emelkedni.


N


remélem, nem jössz azzal, hogy nő vagyok, és nekem könnyebb.


kifogásból nem lehet építkezni.

2016. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#6 Neten szoktam is ismerkedni, de hogy bővítsem a lehetőségeimet gondoltam még a bulikra.

Kifejezetten hosszútávra nem is tervezek egyébként kapcsolatot (nem is hiszek benne) vagy úgy vagyok vele hogy amíg együtt lennék valakivel addig tart a dolog, aztán ha vége akkor annyi, majd lesz másik.


#7 Nem jövök azzal :D De nem volt rossz érzés, hogy igazából csak egyedül bolyongsz ott? Vagy sikerült hamar hozzácsapódnod valami társasághoz/pasikhoz?

2016. júl. 10. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:

van, amikor igen.


megpróbálom élvezni, ami van. zenét, táncot. így könnyebb.


7.

2016. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem vannak barátaim/haverjaim, de én azt szoktam csinálni, hogy miután a társaságom lelépett én még maradtam. Bár azt hozzátenném, hogy semmi tartós nem jött össze így még eddig. :D

20/l

2016. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!