Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy tetszett valaki, és csak azért nem kezdeményeztetek, mert jobban keresett nálatok?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Persze, de nem csak emiatt.. én már ha magassarkút vagy dekoltázsos ruhát látok egy nőn, már attól elmegy a kedvem az egésztől!
2016. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudja a férfi hogy jobban kereshet, ha még nem is kezdeményezett ? :)) valahol a logika elveszik..
2016. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van egy pasi, aki nem értettem, miért nem közeledik, miközben elég egyértelműen bejövünk egymásnak. Aztán volt egy félmondata, amiből kiderült, tudja hogy,jobban keresek, pedig én soha nem beszéltem vele ilyenekről. Nem értettem miért jegyezte meg, ha nem zavarja, gondoltam, lehet ez az oka, hogy nem hív el. Bennem eddig ez fel sem merült, mint hátráltató tényező, pont nem izgat, ki mennyit keres.
2016. júl. 12. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
volt. A vakolat ami rajta volt többe került, mint az én éves fizetésem. Ruhájának, cipőjének az árát meg se mertem nézni... Nem vagyok hülye, látom, hogy nem vagyunk 1 súlycsoport. Felesleges köröket meg van elég barom aki futja helyettem.
2016. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sok férfit zavar, az itteni kérdésekből is ez derül ki.

Engem személy szerint hidegen hagy a fizetés dolog, nem ez alapján döntök. Vannak szakmák amik jobban fizetnek és vannak amik kevésbé...

2016. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első kérdésem mindig ez: "Ön mennyit keres?" Áh, ez több mint az enyém. Viszlát!


Na jó nem. Ha jól keres annak is vannak előnyei - pl ha Apósjelöltnek cégénél fejes, akkor te is beavászodhatsz.

2016. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem pl nem zavar és a barátnőm jobban is keres nálam.

Ezzel nincs gond, mert előtte meg én kerestem jobban.

Az élet változik és gondban lennénk, ha aszerint kéne váltogatni a partnereinket, hogy kinek éppen hogy fizetik a szakmáját...


Amivel gond lehet, ha az egyik félnek komplexusai vannak emiatt vagy épp érezteti a másikkal, hogy kevésnek érzi a teljesítményét.

Az valóban gond.

2016. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem azt jelenti, hogy milliomos vagyok, egyáltalán, elélek belőle, de nem nagy lábon, csak ahogy előzőleg írta valaki, az én állásom jobban fizet mert egy irodában dolgozom kereskedelmi cégnél, ő meg állami intézményben van.Ő magasabb végzettségű mint én, semmi oka e miatt szorongani.
2016. júl. 12. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es

Ha megvan a végzettsége, akkor csak kényelmes ember, amiért nem mey a versenyszférába. Ha komplexusai vannak emiatt, az az ő egyéni problémája.

Megtehetné, hogy eljön egy multihoz és kaphatna jó fizut.

Ez nem a te sarad, ha neki rossz.

2016. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!