Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Volt már nektek oylan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Volt már nektek oylan hogy egy fiu tetszett, aki félénk volt és ti kezdeményeztetek? Meséljetek ilyen sztroikat kérlek, hogyan történt?

Figyelt kérdés
Lett belőle kapcsolat?
2011. márc. 24. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lett kapcsolat de nem sokáig tartott mert valami közbejött és elmaradtunk egymástól.
2011. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 valaki112 ***** válasza:
Igen lett és boldogok vagyunk együtt :)
2011. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég sokszor kezdeményeztem én.

Első páromat például én csókoltam meg, nem ő engem. De nála nem a félősség volt az ok, csak szimplán túl sokat heccelt, én meg be akartam fogni valahogy a száját. Bejött.

A második srác randira elmert hívni, de nem mert kezdeményezni. Már elértem, hogy ölelgessük egymást, de csak nézett hol a szemembe, hol az ajkaimra. A végén meguntam a várakozást, és megcsókoltam. Jó nagyot koccantunk, mert amikor észrevette hogy meg fogom csókolni ő is akcióba lépett, és túl nagy lett a lendület.

Illetve volt még egy srác, akinek évek óta bejöttem, de nekem kellett kezdeményezni a találkozókat, és nekem kellett közelednem hozzá, de a végén ő kezdeményezte a csókot.

2011. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lassan sikerült, mert megbántotta egy korábbi csaja, és emellé a srác még el is volt vadulva.... bulik, stb, először csak nézegettük egymást az utcán, aztán megszólítottam hogy segítsen nekem egy apróságban az utcán, máskor mellé csapódtam és sétáltunk együtt, kapott tőlem egy fagyit :), másik véletlen talin jó közel mentem hozzá megöleltem, és mondtam neki, hogy ne féljen tőlem, ha velem lesz, minden jót megkap:)és boldoggá teszem. Megint máskor "véletlenül" arra járva tali házuk előtt megkérdeztem tőle járnánk e együtt, és felmentünk hozzájuk zenélni, ahol már bújtunk de szex nem volt. Aztán másnap nálunk átbeszéltük egy lehetséges kapcsolat buktatóit, és fel is fedeztük egymást..... Igen, volt belőle egy hosszú kapcsolat.
2011. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!