Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten semleges, élőben közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten semleges, élőben közeledik. Most akkor akar valamit vagy sem?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit dedósan hangzik, de mivel valahol meg kell beszélnünk egy személyes találkát, facebookon beszéltük meg. Ő írt nekem, de minden egyes írásomra órákkal később válaszolt csak, pedig azt jelezte a face, hogy online van, ráadásul totál semlegesen, semmi szmájli vagy poénkodás, csak tárgyilagosan, tőszavakkal beszélt.

Találkoztunk élőben (nem kettesben,pár emberrel együtt), már előtte is ismertük egymást, kétszer találkoztunk csoportos talin, de most rögtön puszival köszöntött (előtte ilyen nem volt), majd később is a tali alatt úgy tűnt, mintha próbálna közeledni felém, sokat nézett, néha odajött hozzám, kérdezett valamit, és hasonlók... a végén két puszival köszönt el.

Nekem úgy jön le, hogy akar valamit, de akkor facen miért ilyen semleges velem? Így rá sem merek írni, hogy találkozzunk vagy bármi. :D Meg kell várni, amíg újra összehoz minket a sors...

23/L , ő 25/F


2016. júl. 13. 05:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek akik neten nehezebben kommunikálnak vagy csak tényleg annyit amennyit szükséges. Ne ez alapján ítélj, az fontosabb hogy élőben hogyan viselkedik. Tele teheti az üzeneteit szmájlikkal ha élőben meg nem úgy viselkedik. Tettek fontosabbak, üzenetben azt írsz amit akarsz.
2016. júl. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nem ismerik a smiley-kat, nem fektetnek energiát abba, hogy a leírt szöveggel ne csak információt, hanem érzéseket is közöljenek. ÉLőben meséld el neki, mennyire jó érzés egy-egy mosoly írásban is. Fogsz kapni bőven utána!
2016. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 putyííí ***** válasza:
Szerintem ez még mindig jobb mintha fordítva lenne. Akkor lennél csak teljesen meghülyülve, gondolj bele... neten itt szívecske ott szívecske tonnaszám aztán találkoztok és rád se nézne... na ugye,jobb így. Nem? Szerintem simán felhozhatnád a találkát, most ha 2 órával később ír... hát Istenem, akkor 2 órával később de picit közelebb kerülsz ahhoz, hogy tudd szeretne e valamit.
2016. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az egyik haverom is ilyen.. meg anyám is :D vannak akik nem bonyolítják túl az efféle kommunikációt mindenféle írásjelekkel.. ez van. ettől még bejöhetsz neki, ne ez alapján ítéld meg..
2016. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!