Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért oldott fel az exem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oldott fel az exem ha anno azt mondta nekem, hogy semmit nem akar tőlem és semleges felém?

Figyelt kérdés
Lassan két éve , hogy szakított velem a barátom nagyon szerettük egymást csak annyit veszekedtünk , hogy végül elhagyott elég durva módon . Azóta párszor kerestem , de nem írt vissza végül májusba írtam neki és válaszolt jól elbeszélgettünk kicsit meg is nyílt nekem olyanokat mondott , amit szerintem mindenkinek nem nagyon mondaná el. Felhoztam ,hogy fussunk össze aztán 180 fokos fordulatot vett és megint jéghidegen közölte , hogy nem kéne találkoznunk meg ő jól megvan nélkülem nem érti én miért nem és semleges vagyok neki tehát nem érdekli mivan velem... Ez annyira fájt ,hogy kértem ,hogy tiltson le mert képtelen vagyok úgy tovább állni , hogy látom őt még ha virtuálisan is . Erre azt mondta teljesen minden gond nélkül mert őt nem érdekli... Aztán mostanába annyit veszek észre hogy nem csak feloldott de ismerösnek is jelölt sőt lájkolta az egyik képemet tudom , hogy ez úgy konkrétan nem jelenthet mindent mert facebook az más mint a való élet. De ha nem.akar semmit sőt nagyon jól megvan nélkülem miért csinálta ezt? Büntudatból nem hiszem mert anno nagyon megbántottam (nem megcsalás) és onnantól lett velem ilyen kimért...:/
2013. okt. 13. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
azt hitte már túlléptél és nem kaparsz utána. felejtsd már el!
2013. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert az életben is sok hülye döntést hoz (azt hitte, hogy az a másik bunkó jobb, mint te), s téged soha nem fog értékelni ... Erre gondolj, amikor visszafogadod.
2013. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy buta és végtelenül ostoba pasi.Mit akarsz tőle?miért kaparsz? Ennél csak jobb jön neked. Én egyetlen lépést nem tennék a helyedben.
2013. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!