Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem ismerik be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem ismerik be és pláne miért nem fogják fel, hogy a nőkhöz pénz kell?

Figyelt kérdés

Már az első benyomásnál sokat dob a pénz,a ruha,óra,kocsi. Illetve az sem mindegy,hogy a srác a hely takarítója vagy tulaja. Valamint a járáshoz is kell pénz,jegyek,kaja,ajándékok,...egy komoly kapcsolathoz meg pláne.


NEM!!!


Nem arról beszélek,hogy kopasz BMW-s paik,meg 50-es,zsidó bankárok a menő hapsik. Arról beszélek,hogy egy minimálbéres srác sajna esélytelen a lányoknál,főleg ha nem apuciéknál lakik,hanem szobát bérel 4 másik sráccal és a hónap végén zsíros kenyéren él. EZ SAJNA REALITÁS!


Ezt miért nem lehet megérteni és elfogadni?



2016. júl. 13. 13:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez általánosítás. És mint olyan, nem érvényes mindenkire. pl. rám sem.
2016. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Tévedés, hogy a nőkhöz kell pénz. Egy kapcsolathoz kell pénz!

Én szeretek utazni, kirándulni, amit finanszírozok is magamnak. Tehát szükséges, hogy a páromnak is legyen igénye és pénze ezekre a kikapcsolódásokra.


Ha valaki 4 fal között szeret ülni, akkor ahhoz nem kell pénz. De mint írtam, nem egy emberhez kell a pénz, hanem a kapcsolathoz.

2016. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Rendben! És tedd a szívedre a kezed,téged nem zavarna,hogy nem tudsz beülni a sráccal egy moziba? vagy,hogy egy fagyira sem sem telik a hónap végén? Nem lenne ciki a barátaid előtt,hogy nem mentek velük bulizni,mert a srácnak nem telik,nem hogy egy nyári fesztiválra,de egy jobb estére egy diszkóban sem?
2016. júl. 13. 13:20
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

Általánosítasz:D Nem is kicsit,nem minden nőhőz kell pénz!!

Jópár éve van párom, vele voltam akkor is mikor majdnem 1 évig munkanélküli volt,semmi jövedelem..most igaz dolgozik 8 órában 1 gyárban! Kettönk közül én kezelem jobban a pénzt,én jóval kevesebbet keresek mint ő,igaz én csak 4 órában dolgozom + havonta hétvégente ismerösnél mellékállás,de még azzal sem érem el az ő fizuját!

Én személy szerint utálom ha meghív valahova, ha meg nincs rá keretem mert le vagyok égve akkor mégjobban,és inkább azt mondom nem kérem,nincs rá szükségem stb!

Nekem ciki ha valaki meghív valamire pl.. neki meg az,ha én hívom meg erra arra,veszek neki ezt azt!

Meg jegyzem nincs autója,se jogsija kocsira van egy "szakadt" robogoja:D

És?! Én így szeretem ahogy van a pénzes paliktól meg rókázom,akik azt hiszik pénzzel el lehet intézni mindent

2016. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Épp ezért, annyi pénze legyen, mint nekem.
2016. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

A mozit állom én. A többi helyre amúgy sem járok. Lehet piknikezni, sétálni, filmet nézni otthon, játszani, szeretni pénz nélkül is.


Az zavarna ha nem lenne szorgalmas és igyekvő. De a pénzügyi helyzet egy állapot. Teszünk érte mindketten és majd változik.

2016. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
85%
Albérletben lakom - bár egyedül -, nincs kocsim, turkálóból öltözök és imádom a 10 éves szakad farmeromat hordani, sóher vagyok 2000 forintot adni egy használt vasalóért, így általában gyűrött vagyok. A párom több mint kétszer annyit keres mint én, van egy 3 éves kocsija, amit újonnan vett, felső vezetőként dolgozik egy multinál. Három éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, nem élünk együtt és nem vagyunk közös kasszán. Annyit azért el tudok tenni, hogy a közös programokra jusson az én fizumból is, a többi nem számít. Soha nem turkáltunk egymás zsebében, ha olyan kirándulást, programot terveztünk, ami zsebbenyúlós, akkor előtte korrektül megbeszéltük, hogy ki mennyire tud nyújtózkodni. Ennyi, működik, nem kell feltétlenül pénz a nőkhöz, csak értelmes nőt kell találni, értelmes értékrenddel :-P
2016. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Szívemre teszem a kezem,és megsugom neked hogy 4,5 év alatt 1x voltunk bulizni,fesztivállra nem járunk,meg szokott hívni kajára, üditőt fagyit vesz,sőt kaptam tőle már ékszert ruhát! Nekem ez nem bejövös sőt eléggé ciki,szégyellem de én kaján, üditőn ,ékszeren kivül mást nem tudtam neki venni,kaptam tőle már tabletet telefont,én a világon nem tudom a pasimnak ezeket visszaadni,sokszor segített ki a bajban! ok,én is!

De pl mi mindig vagy náluk,vagy nálunk vagyunk... ok nyaralni megyünk,mint idén is!

Inkább bulizom vele,minthogy valóban elmenjek bulizni és ott költsem el a pénzemet,veszünk harapnivalót/ piát üditőt van zene ennél több nem kell se neki se nekem

2016. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván, mint mindenhez az életben, a kapcsolathoz is kell némi pénz, és ha valaki tényleg nagyon egyszerű, szegényes körülmények között él, akkor kevésbé kelendő. De jó esetben ez mindkét félre igaz, a nőnek is pénz kell a pasizáshoz, hiszen állnia kell a részét a randikon... 20/N
2016. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#8: Az előző én vagyok :-P
2016. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!