Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem ismerik be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem ismerik be és pláne miért nem fogják fel, hogy a nőkhöz pénz kell?

Figyelt kérdés

Már az első benyomásnál sokat dob a pénz,a ruha,óra,kocsi. Illetve az sem mindegy,hogy a srác a hely takarítója vagy tulaja. Valamint a járáshoz is kell pénz,jegyek,kaja,ajándékok,...egy komoly kapcsolathoz meg pláne.


NEM!!!


Nem arról beszélek,hogy kopasz BMW-s paik,meg 50-es,zsidó bankárok a menő hapsik. Arról beszélek,hogy egy minimálbéres srác sajna esélytelen a lányoknál,főleg ha nem apuciéknál lakik,hanem szobát bérel 4 másik sráccal és a hónap végén zsíros kenyéren él. EZ SAJNA REALITÁS!


Ezt miért nem lehet megérteni és elfogadni?



2016. júl. 13. 13:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Ezt most úgy írod, mintha barátnő nélkül, nem is kéne neked pénz. Nincs barátnőd, elvagy pénz nélkül is.
2016. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Sok nő nem áll veled szóba, ha nincs kocsid.

Van pár azonban aki igen.

Kb erre ennyit tudok írni.

2016. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
44%

Hé kolléga azért nem kell ennyire elkámpicsorodni.

Vannak minimálbéres lányok is, tessék náluk kopogtatni ha azt hiszed azért nincs esélyed mert keveset keresel.

2016. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%

En mar a hazassag-gyerek korosztaly vagyok,de 15eve is feleztem minden koltseget vagy a mozit a srac,popcornt en fizettem.Sot nem volt degradalo h a pizzeriaban az asztal alatt odaadjam a sracnak az egesz kajalas arat mert akkor epp nagyon sz@ rul alltak,mi meg nem.Lehet h azota ide korcsosult a vilag,de engem tovabbra sem erdekel h vonattal megyunk valahova v bmw-vel amig a tarsasag jo es hogy otthon mozizunk mikros popcornnal letoltott filmet v moziban mozis popcornnal.Ugyanolyan jo egy klassz hazi keszitesu vacsi egy pohar borral mint egy ettermi es nem erdekel h a randira erkezo pasin 200.000es oltony van v polo es farmer.

Amirol viszont te irsz h sajat magadnak sincs kajara penz ho vegen az egesz mas kategoria.Egyebkent szerintem siman van olyan csaj aki igy is szeret es elfogad amennyiben ez atmeneti.Feljebb kell tornazni a fizudat,nincs mese.

2016. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Eddig mindig minimálbéres srácokkal jártam akik anyunál éltek. :DDD Feltaláltuk magunkat. Volt akire csak én költöttem, és ezt értsd szó szerint. A mostani barátommal egy éve vagyunk együtt, 85 ezer forintot keresett eddig, múlt hónapban vették fel jobb munkahelyre ahol többet keres. Ezelőtt is nagyon szerettem és ezután is fogom. Nem a pénzéért, hanem önmagáért.

Szóval ez csak azokra igaz, akik önmagukkal nem tudnak hódítani, szükségük van valamire hogy kompenzálják szegényes lelkivilágukat és/vagy olyan lányoknál próbálkoznak, akiket ezek hatnak meg. Akkor pedig meg is érdemlik.

2016. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

Egyreszt sajnos olyan tarsadalomban elünk, amiben nagy kreativitas kell, hogy az ember penz nelkül kimozduljon es jol erezze magat. Mar ahhoz is kell, ha gyalogos tavon kivül szeretnel jutni...


De ez alapjan generell itelkezni a nök anyagiassagarol nem fair! Persze sokan szerencses hatterrel rendelkeznek, gazdag szülök, jokor jo helyen, stb... Viszont! Aki tanulmanyai befejeztevel par even belül meg mindig nem jutott semmire az altalaban nem igazan ura a helyzetnek. Ott sem lenne fair altalanositani, de egy lanynak egy eletre alkalmas ferfi kell, aki kepes megoldani gondjait, nem pedig egy eretlen gyerekre, aki sirankozik, hogy miert olyan igazsagtalan a vilag!

2016. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező, lehet nehéz elhinni, de nem szoktam a barátommal moziba járni és fagyizni, nem visz el minden hétvégén wellnessezni, mégis együtt vagyunk 2 éve.

Ha szórakozni vagy kikapcsolódni akarunk, akkor haverokhoz megyünk át sütögetni vagy bográcsozni, esetleg szimplán összeülünk.

Ha úgy van pénz, akkor meg mindenki a magáét fizeti kiránduláskor vagy akármilyen programhoz.

Csak az anyagias emberek alapfeltétele a pénz egy párkapcsolathoz!

2016. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
4# illetve 8#-as vagyok! Mire elküldtem az üzim,közben írt a 5#-6#-7#-es:)
2016. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Mikor megismerkedtünk a párommal, mint két csóri egyetemista, a közös program az esti sétáink voltak, ami 0 Ft. Névnapomra egy ceruzát adott ajándékba ( igaz 6B-s volt, amit nem találtam, de került max 100Ft-ba).

Ha bulizni voltunk akkor mindenki a maga részét állta.

Miután elkezdtünk járni, csak annyit vállalt be amennyit bírt. Volt, hogy neki nem volt pénze, nekem meg nagyon is. Fizettem a vizsgadíját, a kolliját, ha úgy adódott. Amikor neki ment jobban akkor ő fizette az én dolgaimat.

Én megértem az, ha egy férfinek, nem pénz folyik a csapjából, és szerényebbek a körülmények, viszont az sokat elmond egy férfiről, hogy a szűkös lehetőségeket hogyan aknázza ki. Mert lehet szép és romantikus randit szervezni úgy is, hogy alig van rávaló. Én ennek a mestere vagyok, mert volt, hogy 150 ezret és volt, hogy 15 ezret kellett beosztanom egy hónapra.


Ha pedig kreatív vagy, csinálsz egy szuper randit, kevés pénzből, és a lány nem értékeli, az meg nem úgy kell felfogni, hogy te vagy elég jó, mert megtettél mindent amit kellett, ő nem passzolt hozzád. És keresni kell tovább, egy olyan lányt, aki azt tudja értékelni, ami nyújtani tudsz és nem kell többnek látszanod mint ami vagy.

2016. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha hónap végén nincs mit enni, ott a legkisebb probléma, hogy nincs nőd.
2016. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!