Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem ismerik be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem ismerik be és pláne miért nem fogják fel, hogy a nőkhöz pénz kell?

Figyelt kérdés

Már az első benyomásnál sokat dob a pénz,a ruha,óra,kocsi. Illetve az sem mindegy,hogy a srác a hely takarítója vagy tulaja. Valamint a járáshoz is kell pénz,jegyek,kaja,ajándékok,...egy komoly kapcsolathoz meg pláne.


NEM!!!


Nem arról beszélek,hogy kopasz BMW-s paik,meg 50-es,zsidó bankárok a menő hapsik. Arról beszélek,hogy egy minimálbéres srác sajna esélytelen a lányoknál,főleg ha nem apuciéknál lakik,hanem szobát bérel 4 másik sráccal és a hónap végén zsíros kenyéren él. EZ SAJNA REALITÁS!


Ezt miért nem lehet megérteni és elfogadni?



2016. júl. 13. 13:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
36%

Háááát... Akkor nem vagyok átlagnő akiről beszélsz. Nem azért eszem zsíros kenyeret, mert nincs más (bár engem sem vet fel a pénz, csak jól tudok beosztani), hanem mert marha finom, sóval és hagymával a tetején, esetleg paprikával, paradicsommal falatozva. Mmmmmmm :) Ugyanígy a töpörtyűkrém!

Pénz: első randin jó ha meghív valamire, persze elegánsan előveszem a pénzem, hogy állom a magamét, de ha nem egy kőbunkó akkor nem fogadja el. Kocsim nekem sincs, családt használom ha kell, mert arra, hogy egy héten elmenjek valahová esetleg nem fogok fenntartani egyet.

Ruha és óra: Nem fogom tudni megmondani Neked, h melyik óra márkás és melyik nem, hacsak nem a kínaiból választasz vlmi rikító színűt. Max ha megnézem a címkéjét. Én turkálóból öltözőm a legtöbbször, vagy olcsó helyekről.

Ha nem tetszik hogy minimálbéres vagy, van lehetőség hogy változtass amúgy.

2016. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Fogalmazzunk úgy, hogy kapásból az élethez is pénz kell, és akiknek kényelmes eltartottként (vagy részben eltartottként), azok ezzel nagyon nincsenek tisztában, és inkább megsértődnek, mint hogy gondolkodjanak, hogy mégis mennyi az annyi. Van itt egy másik kérdés, ismerős esküvőjére készülnek, a kérdező x összeget költött ruhára, én látom az árakat, és tudom, hogy ez még messze van a soktól, de a legtöbben egyből nekiestek, hogy minek költött ennyit ruhára. Hát, köszi, nézzenek szét egy kicsit a boltokban...

Rengeteg ember nincs ezekkel a dolgokkal tisztában, csak elvannak a világban, hogy majd csak lesz valahogy.

2016. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Titusztitusz ***** válasza:
52%
Kedves kérdező...Egy valamit tanulj már meg egyszer és mindenkorra:A NŐKHÖZ NEM KELL PÉNZ...SEMENNYI PÉNZ SEM KELL...Ami kell,az egy BELEVALÓ FÉRFI...Hidd el ha mondom...
2016. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
48%

Az én barátomnaak se drágaa órája,se kocsija,se jogsija nincs 22évesen. Már 3éves a kapcsolatunk. Ő nem ezekkel hódított el engem. Volt,hogy nem tudtunk elmenni egy adott buéira,mert se neki,se nekem nem volt pénzünk akkor. De ennek ellenére együtt vagyyunk,oda vissza meghívjuk a másikat egy fagyira.

Egy faagyi kijön 300ftból...

2016. júl. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%
Magához az élethez és a párkapcsolathoz kell a pénz.Nekem dolgozó nőként nem kell ,hogy meghívjon.Első alkalommal kedves gesztus de nem lehet elvárás.Viszont élmények kellenek egy mozi,állatkert,cirkusz,színház,étterem,kirándulás,kiállítás és fagyizás néha üdítő tud lenni.Viszont szükségem van nekem arra,hogy néha kilépjünk a mókuskerékből.A piknikhez,a sütögetéshez,sörözéshez is kell pénz sőt még a gumi sincs ingyen.Ez van.Szerintem ha nem vagy elégedett akkor keress jobban fizető állást vagy minimálbéres lányt.
2016. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Speciel engem nőként az zavar, hogy FÉRFIAKAT ZAVAR minden. Ők tiltják meg nekem, hogy magassarkút viseljek, mert akkor magasabb vagyok náluk. Én meg nem engedem, hogy a párom bármit megtiltson. és őket zavarja, ha én jobban keresek. A példában felhozott mozit, éttermet fizethetem én is, de tapasztalatom szerint, ez a férfiakat zavarja.
2016. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: Pest megyében lakom, a fagyiból a helyi JÓ cukrászdában 1 gombóc 120 forint. Tavaly 99 volt.
2016. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!