Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék változni egy rendes pasiért, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy nagyon normális, aranyos, figyelmes sráccal, és tetszik is, de nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e ez az egész.


Igaz, hogy kevés pasival feküdtem eddig le, de az egyik sem volt komoly kapcsolat, és amiatt nem, mert én imádom a szexet, szeretem a vadulást, és nem tudnék szerintem mit kezdeni egy félénk, romantikus sráccal. :/


Szerintetek mit kellene tennem?


2016. júl. 13. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sose próbáltad. Egy romantikus srác is képpes falhoz nyomni... sőt. :)
2016. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Keress vadulós, perverz pasit, mint Én
2016. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De, egyszer próbáltam, és hát nagyon nem volt olyan, mint szerettem volna. :/
2016. júl. 13. 15:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha már a legelején ilyen kételyeid vannak, akkor hagyd, és adj neki esélyt, hogy találjon egy olyan párkapcsolatot, ahol ő is annyi szeretet kap, mint amit ad és ne tekintse a barátnője szerencsétlennek.
2016. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tekintem szerencsétlennek, csak más típus, mint én.
2016. júl. 13. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki egész délelött ezen a témán görcsöltél és 4 ugyanilyen kérdést intéztél más formában ? ilyen rágodás mellett nem tudnál változni
2016. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudnál. A pasi oldaláról is nézve, lehet neki sem jönne be a vad stílusod. Én is rendes pasi vagyok, de az olyan nők, mint te nem az eseteim.
2016. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdés meddig lesz félénk. Megfelelek a leírtaknak, még is szétkapnék szívesen bárkit az ágyban ha kéri.
2016. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó de akkor miért van az, hogy millió olyan kérdés van, hogy a "nagyon normális, aranyos, figyelmes srác" sose elég? Valahogy minden ilyen melyiket válasszam kérdésnél szembejön a "nagyon normális, aranyos, figyelmes srác" és a macsó. Aztán gondolom mindig a második nyer. Nem tudom miért nem lehet megbecsülni ezeket az embereket, vagy elfogadni, hogy ő romantikusabb. Á, hagyjuk, mindegy is, mai napra megint elég a gyakorikérdésekből, mert pár eszmefuttatás után megint sikerült felbszni magamat, és kezdem elhinni, hogy nektek tényleg a gyökerekre van szükségetek. szia
2016. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

6: Ez az első kérdésem itt.


Utolsó, nem arról van szó, hogy nem tudnám őt elfogadni, csak vannak vadabb meg visszafogottabb lányok, és én az elő típusba tartozom.

2016. júl. 13. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!