Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szörnyen átlagos és unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szörnyen átlagos és unalmas vagyok, tényleg felejtsem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Néha elhivnak randizni, és azt mondják, tetszem nekik, de sose lesz egyikbol se semmi, és tudom, hogy azért, mert semmi érdekes és izgalmas nincs bennem. Lehet ezen változtatni valahogy? Sajnos otthonülős típus vagyok, nem szeretek társaságba sem jarni.


21L


2016. jún. 27. 08:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor ismerkedj interneten!
2016. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már megtörtént, semmi eredménye.
2016. jún. 27. 08:49
 3/20 CptTomato ***** válasza:
Van aki pont ezt szereti... a te típusodnak van egy bizonyos varázsa amit más nem pótolhat.
2016. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Anno. volt itt egy lány, akivel ismerkedtem és hasonlónak mondta magát. Csak egy dolgot felejtett elmesélni magáról, mégpedig azt, hogy nincs ki mind a négy kereke...Remélem nálad nem ez a probléma, mert önmagában az otthon ülés van, akiknek "imponáló". :)
2016. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Válaszolni sem képes a levelekre. Hát jó ismerkedést!
2016. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mondjuk mert nem ülök egész nap a gép előtt?
2016. jún. 27. 09:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Itt vagy és mégsem írsz. Miért?
2016. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én írtam neked.
2016. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy unalmas, mindenkiben van valami izgalmas. Ez is csak szemléletmód kérdése. Te legalább próbálkozol, én még randin se voltam soha.

F

2016. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


Én is átlagos és mások szerint "unalmas" vagyok.

Mond, nem nézzük közösen hogyan szárad a festék?:)

Vagy hogyan nő a fű?:D

2016. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!