Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak azok a lányok, akiknek több kell, mint alkalmi szex?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

az ágyukban alszanak, épp mennek dolgozni, már melóhelyen vannak, nyaralnak...szertesztét a világban...


23F

2016. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos: Nem a frissen megismert pali ágyában...
2016. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
férjnél
2016. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Az akinek te alkalmi szexre kellesz, mással lehet, hogy egy életre összejön.. Ha csak olyat találsz, akinek alkalmi szexre kellesz, lehet, hogy nem bennük, hanem benned van a hiba... Lehet, hogy jól nézel ki, aztán kész és ez minden erényed... Nem egy ilyen pasival találkoztam már, akik rohat jól néztek ki, rohadtul szexik voltak, bizsergett a nunim mikor flörtöltem velük... De mikor kinyitották a szájukat, már másra nem kellettek, mint aznap estére...
2016. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sok ilyen van, de mindegyik csak sír hogy minden pasinak csak arra kell (vagy akinek meg nem az meg nyilván selejtes szerintük. )

De az biztos hogyha mondanád egy lánynak, hogy te milyen hűséges lennél, meg hogy te nem olyan vagy mint a többi fiú, akkor rögtön a barátzónában is lennél.

2016. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem egy olyan dolog amit mondani vagy bizonygatni kell... Brutál kisfiús válaszok...
2016. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol keresed őket. Meg hogy hogyan.

Én sem vágyom egyéjszakás kalandra.

Bulikban is találsz rendes lányokat, iskolában, buszon, bárhol. Sőt, társkresőn is.

Sok múlik persze rajtad is.

18/L

2016. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek nem csak alkalmi szex kell, de köztünk vannak, akik nyitottak arra is, és vannak, akik nem. De ez még nem biztosíték arra, hogy pont rád vágynak, vagy összeillenétek. :-)
2016. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenütt. :) Pl. én itt. :)

Amúgy, a 4-essel nagyon egyet értek! Rám is kb. ez igaz! :)

2016. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont olyan kérdés, mint amikor a csajok szidják a pasit, hogy csak "arra" kellettek neki.

Nézzük, mi történik, ha én egy lány vagyok. Megismerkedünk, megdugsz.

Én rájövök:

1: Fogalmad sincs az erogén zónákról, az előjátékról, a nő lélek rejtelmeiről.

2: Egy önző szar alak vagy az ágyban, és inkább egy angolkóros imádkozó sáskával szexelek ezután, mintsem hogy veled kelljen még egyszer ágyba bújnom.

3: Igyekszel ugyan, de a méreted messze elmarad az átlagtól

3: Az ágyban ugyan tűrhető alakítást nyújtottál, de azon kívül semmire sem vagy jó. Tehát nincs értelme még egy randinak.

Ezen kívül még kismillió okot tudsz szolgáltatni ahhoz, hogy úgy érezzem, köszönöm, de ennyi elég volt belőled.

Szóval nem mindjárt a másikat kell hibáztatni.

2016. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!