Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri belebonyolódni alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belebonyolódni alkalmi kapcsolatokba vagy cölibáljak addig, amíg nem találok egy normális társat?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja nincs férfi az életemben, semmilyen téren, de vágyaim, igényeim vannak, mint minden egészséges fiatalnak.

Komoly kapcsolat nem jött össze, és sajnos esélyt sem látok rá, hogy a közeljövőben sikerüljön.

Alkalmi kapcsolatra lett volna lehetőségem bőven, de valahogy idegenkedem ettől az egésztől. Egyrészt zavar az, hogy alkalmi társaknak nem jár tisztelet, hogy mellettem még kismillió másik csajjal kavarhat és ezt nincs jogom számonkérni tőle. Másrészt nálam egy férfinak meg kell ütnie egy bizonyos szintet, és ha már arra méltónak látom, hogy szexeljek vele, akkor miért ne lehetne több is?


Férfiak és nők meglátásai is érdekelnek ebben a témában!



2015. nov. 22. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem akkor ezt meg is válaszoltad magadnak!
2015. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így voltam én is: ha valaki már vonz annyira, hogy lefeküdjek vele, akkor már többet is szeretnék tőle... és akkor miért mennék bele félmegoldásba? Én nem mentem bele. Kivártam, hogy legyen olyan, aki megüti azt a bizonyos szintet, és kapcsolatot is akar. Megérte várni, mert vele a szex is elképesztően jó!!
2015. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy alkalmi kapcsolatból miért ne lehetne akár egy házasság? Honnan tudod hogy ez a szex most alkalmi lesz? Ha megüti a pali a mércédet és le is fekszetek mért biztos hogy nem lesz folytatás?
2015. nov. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál, ugyanígy érzek én is. De a megoldásra egyelőre még nem jöttem rá.
2015. nov. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
8 hónap még nem a vég. Én várnék.
2015. nov. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 3: Szerintem a kérdező azokra az esetekre gondol, amikor a delikvens jelzi, hogy nem gondolkodik tartós kapcsolatban (vagy esetleg eleve nem független). Én legalábbis ilyenekbe futottam sorozatban. Ha valakiről tudom, hogy egyébként nyitott komolyabbra is, akkor nem kell kimondani, hogy "járunk", ahhoz, hogy abból szex legyen. Csak a lehetőség legyen nyitva, ez az, ami sok esetben nincs meg.
2015. nov. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!