Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen más is tapasztalt ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Match után ráírok egy csajra, akkor sokszor még vissza is ír tök normálisan, utána egy normális beszélgetés reményében kérdezek tőlük 1-2 dolgot, és eltűnnek. Semmi perverz dologra nem kell gondolni, csak barátkozó kérdésekre, meg hogy meséljenek magukról, de sokszor 2-3 levélváltás után eltűnnek, így pedig nehéz fenntartani egy érdekes beszélgetést. Miért van ez, mit csinálok rosszul? Ha csak 1-2x fordulna elő, nem idegesítene, de mikor sorozatban 8-10 lány eljátssza, elég irritáló. Eddig akikkel beszélgettem netről régebben, mind mondták, hogy jó velem beszélgetni, meg kreatívan viszem a beszélgetést. Nem értem mi ez, értelmi fogyatékosok járnak Tinderre újabban?

2016. júl. 14. 23:07
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

En nem regisztraltam oda, de amennyire tudom, foleg szexpartnert keresnek ott az emberek. Em biztos, hogy melyebb beszelgetesekre vagynak.


23N

2016. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor minek írják, hogy normális kapcsolatot keresnek, meg nagybetűkkel, hogy nem egyéjszakást?

Ilyen szintű "beszélgetésekkel" meglehetősen probléműkba ütközőnek érzem a normális kapcsolat kialakítását, pedig sok másik sráccal ellentétben, én nyitott lennék rá.

2016. júl. 14. 23:14
 3/38 anonim ***** válasza:
Tinder.. egy hétig beszélgettem egy csajjal, majd miután megtudta, h csak 173 magas vagyok többet nem válaszolt majd eltűnt :D
2016. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a nők szó szerint csodát várnak a tinderen. Egy lenyűgöző pasit, aki valami fura perverziótól vezérelve nem a szép, formás nők tömkelegét akarják kefélni folyamatosan, hanem egyetlen, szürke, semmilyen, átlag csajt és kizárólag őt.

Hmm, vajon hol láthattam már ezt a sztorit...?

2016. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Érdekes... Nem akarok sem siránkozó, sem nőgyűlölő lenni, de akkor miért válaszolnak, meg miért matchelnek? Miért írják hogy komoly kapcsolatot keresnek? Mi ebben a logika?
2016. júl. 14. 23:21
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen nagyon sok srác van, nálad helyesebbek is írnak nekik. Egyszerre 4-5 fiúnál többel megterhelő beszélgetni. Így maradnak a leghelyesebbek.
2016. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy gondom lenne a külsőmmel, írtam normális bemutatkozást is, vannak kinn jó képeim, eléggé utánaolvastam, hogy kell előnyös profilt csinálni, a matchek száma is rendben van most viszonylag. 1-2 lánynál még lenyelné az ember a béká, hogy talált az ő ízlésének jobban megfelelő srácot, ez simán benne van a pakliban és el is fogadom, de itt egymás után kb 10 esetről beszélünk, szóval itt én már nem tartom egészen okésnak.
2016. júl. 14. 23:38
 8/38 anonim válasza:
Én nem hiszek már ezekben a társkeresőkben, tele van kamuval. Egyébként amit írsz ilyet én is tapasztaltam. Már nem vagyok ilyeneken fent :-) 28f
2016. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
52%
A nők helyében én se írnék vissza, ha ilyen "mesélj magadról" szöveggel jönnél. Micsoda eredetiség... Biztos egy nagyon érdekes ember lehetsz.
2016. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nem kellene így magadra venni. Ha szó nélkül eltűnnek, az őket minősíti. Ha majd találsz valakit, aki megérdemli a figyelmedet, nem fogsz törődni az ilyen lányokkal.
2016. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!