Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen más is tapasztalt ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Match után ráírok egy csajra, akkor sokszor még vissza is ír tök normálisan, utána egy normális beszélgetés reményében kérdezek tőlük 1-2 dolgot, és eltűnnek. Semmi perverz dologra nem kell gondolni, csak barátkozó kérdésekre, meg hogy meséljenek magukról, de sokszor 2-3 levélváltás után eltűnnek, így pedig nehéz fenntartani egy érdekes beszélgetést. Miért van ez, mit csinálok rosszul? Ha csak 1-2x fordulna elő, nem idegesítene, de mikor sorozatban 8-10 lány eljátssza, elég irritáló. Eddig akikkel beszélgettem netről régebben, mind mondták, hogy jó velem beszélgetni, meg kreatívan viszem a beszélgetést. Nem értem mi ez, értelmi fogyatékosok járnak Tinderre újabban?

2016. júl. 14. 23:07
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Lehet nekem van elcsezstet képem az ismerkedésről, de kicsit fuirának tartanám, ha csak random elkezdenék mesélni magamról, nulla ismeretség után... azt meg kicsit erőltetettnek érezném pl ha így kezdenék pl h "mit dolgozol?" vagy hasonló, ezen is gondolkodtam, de azért szoktam ezt a mesélj magadról valamit, mert itt szabadon eldöntheti a másik hogy a munkáról, suliról, hobbiról stb. beszél. Ha normálisan visszaír akkor el tudunk kezdeni beszélgetni, és tudom a hátamon vinni a beszélgetést, nem szükséges a lánynak. Sose szoktam ezt kérdezni hogy "mizu" vagy "micsi?" Szerintem szimplán elbeszélgetünk egymás mellett, én nem a későbbi beszélgetésre, hanem a beszélgetés elkezdésére gondoltam.
2016. júl. 15. 22:35
 32/38 A kérdező kommentje:
De még mindig nem kaptam ötleteket, hogy konkrétan mivel kezdenétek egy lánynál, ha rá akarnátok írni tinderen, és semmi egyéb információ nincs.
2016. júl. 15. 22:36
 33/38 anonim ***** válasza:
nincs rá egyértelmü mód. Szerintem senki nem tudja. aki tudja magáról h sikeres a nőknél, az 2 levél váltás után leveszi őket (talán) de még ők se biztos. Aki meg nem sikeres az tapogatózik a sötétben. Ergo a tinder szerintem nem ismerkedésre való. Csak egy kis alkalmazás ugyanolyan mint az időjárás alkalmazás, félrehúzod és megnézheted holnap milyen idő lesz.
2016. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
ha nem ismerkedésre, akkor mire való? mi való akkor ismerkedésre?:D
2016. júl. 15. 23:27
 35/38 anonim ***** válasza:

Naiv vagy kolléga.

Egobbost, semmi más...

2016. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
...boost
2016. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nincs rá mód, a "profik" is annyit tanácsolnak, hogy olvasd el a profilukat és abból, ha meg üres valami bena csajozós dumával indíts.
2016. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

kezdd ezzel hogy : anyám kizárt otthonról, aludhatok nálad?

:D

2016. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!