Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy srác csinál ilyet csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác csinál ilyet csak barátilag?

Figyelt kérdés

Meséli a múltkor, hogy a munakahelyén rányomult egy csaj, de hogy nagyon csúnya, nagyon buta, nagyon bunkó, és alig bírt megszabadulni tőle, mindig próbálja levegőnek nézni, hogy vegye észre magát...


Ezt most azért mondja, mert jó havernak tart, és megbízik bennem, vagy mert ezzel éreztetni akarja, hogy engem kedvel?


2016. júl. 15. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túlgondolni. Megosztotta veled.
2016. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem mesélt még ilyenekről soha.
2016. júl. 15. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért jelentené, hogy kedvel téged? :D Elmesélte, mi történt vele, ennyi.

Fene se érti a nőket, és ezt nőként mondom :D

2016. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy másik bizalmi szint amit elértél nála.
2016. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből hogy a csudába jönne le, hogy téged kedvel? Még nagyon bizalmi témának se mondanám. Ez inkább olyan "mik vannak!" eszmecsere volt részéről. Én is elmesélem a fiúbarátaimnak az ilyesmit. Volt pont ilyen esetem nekem is, mikor a kollégám próbálkozott. Én is elmesélem, mert kiverte nálam a biztosítékot. Jobban esik megosztani valakivel. Ha azt mondta volna, hogy: nagyon ronda volt stb (amúgy genyóság valakit lerondázni, a srác is ronda valakinek, ahogy mindenki ronda valaki(k)nek), bezzeg te, olyan szép vagy, ha te próbálkoztál volna, minden más lenne... Na ez célzás. Amit te írtál semmi. 25n
2016. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem a logikád. :D De rosszul gondolod. Nem akart féltékennyé tenni és nem azért mondta, hogy azt lásd mennyire nyomulnak rá de értékeld hogy lekoptatta a lányt. Aki tényleg akar valamit, ott nem fogsz kételkedni.
2016. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!