Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Nektek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Nektek hogyan lesz egy srác vonzó számotokra (már mint nem barátilag)?

Figyelt kérdés

Igazából azért érdekel, mert van egy srác akivel már 2 hónapja beszélgetek\haverkodok. Volt már több randi ez idő alatt, de mégse alakulnak a dolgok, ahogyan én szeretném. :\ Mindketten bejövünk egymásnak, és mindketten ugyanazt akarunk(kapcsolatot) :)

Róla annyit, hogy most érettségizett, egyetemre jelentkezett, rendszeresen sportol, és hobbi fényképész, ami nekem nagyon bejön :)

Tudnátok tanácsokat adni, hogy hogyan keltem fel még jobban az érdeklődését irántam? Mindketten 20 évesek vagyunk.:)

Előre is köszi a rendes válaszokat! :)



2016. máj. 23. 09:16
 1/7 kovpet ***** válasza:
100%

Ő is meleg? Tudja, hogy te is az vagy? Tudja, hogy ezek randik voltak és nem sima baráti találkozások?

Ha igen a válasz, akkor beszéld meg vele a dolgot. Vagy, ha nem vagytok a beszéd emberei, akkor ha úgy érzed, hogy olyan a helyzet, simán csókold meg :)

2016. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem olyan dolog, amit ki lehet kenyszeriteni...csak megtortenik es kesz. akarhogy probalkozol, ha nincs meg a szikra. en is probaltam evekig felhivni egy srac figyelmet...aztan vagy ket harom ev elteltevel kezdte ugyan azt erezni amit en. nincs erre egy bevett modszer.
2016. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, ő is meg én is melegek vagyunk :)

Erről volt már szó, és akkor abban maradtunk h csak barátok maradunk. De nekem nagyon bejön és én többet szeretnék barátságnál vele! :)

úgyhogy múlt héten is elhivtam randira és belement, de sztem ő nem.vágja le h többet szeretnék :\

2016. máj. 23. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ajánld fel neki, hogy valamelyik nap, ha kisportolta magát, ugorjon fel hozzád egy masszázsra :D
2016. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elmentek valahova bókolj neki, hogy milyen jól néz ki meg ilyenek.
2016. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Hívd el ojan helyre randizni ahol nincs senki ès Kapd elő a lompost
2016. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem kell idő hozzá. Persze, olyan is van, hogy elsőre húúúú de nagy vonzalom alakul, de annak hamar vége is van.


Te mit szeretnél, hogy mi alakuljon? Gyorsabb tempóra vágysz? Vedd számításba, hogy érettségi (meg gondolom felvételi) közben az ember stresszesebb, és nem feltétlenül a párkapcsolat építgetése az első.


Szerintem az legyen a legfontosabb, hogy jelzed, mellette állsz, gondolsz rá a vizsgák közben. Aztán nyáron több időtök lehet együtt, ő is rájön, hogy támasza tudsz lenni a szärban és nem csak sietteted.


Pl. mikor én felvételire készültem meg szakdogát írtam, kb. állandóan ültem, híztam vagy öt kilót. A barátom meg ahelyett, hogy gratulált volna a sikeres szakdogához, piszkált, hogy fogyjak. Na ez nem építette a kapcsolatot. Jobb teszed, ha nem nyaggatod, ha épp tanulnia kell.


Aztán nyáron lehet menni randizni, sok fotót készíteni. :)

2016. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!